«Мілан» запросив на збори десятирічного українського хлопчика

Світовий футбол 6 Березня, 14:05 695
«Мілан» запросив на збори десятирічного українського хлопчика
Юний українець буде займатися в академії італійського «Мілану».

Данило Білик, народився 20.01.2008 в Україні. У 2014 році його батько отримав контракт на роботу з німецькою компанією. З тих пір Данило разом з батьками мешкає в Саксонії.

Данило дуже спортивний хлопчик: з 2-х місяців він займався плаванням, з 2-х років - акробатикою. В 4 роки став проявляти інтерес до футболу. У 6 років його прийняли в німецьку дитячу футбольну академію. З тих пір Данило став професійно займатися футболом, брав участь в різних дитячих футбольних турнірах.

Влітку 2017 року він брав участь в дитячих відбіркових турнірах італійського клубу «Мілан», де зміг проявити себе.

Ці турніри проводилися під безпосереднім керівництвом Пьеріно Праті (Один з кращих бомбардирів «Мілана». На його рахунку 102 м'ячі. Автор хет-трику у фіналі кубка європейських чемпіонів 1969 року).

В кінці 2017 року Данило отримав повідомлення від «Мілану» про те, що, за результатами річного відбіркового циклу, його запрошують взяти участь в футбольних зборах серед дітей 2007-2008 рр., Які пройдуть в березні 2018 року на «Сан Сіро». Данило був відібраний в число 36 з 900 брали участь дітей з різних країн світу (Європи, Північної і Південної Америки, країн Азії).

Ці збори пройдуть з 16 по 18 березня 2018 року і включають в себе: футбольні тести, ігровий турнір, вихід дітей на поле стадіону «Сан Сіро» в перерві гри чемпіонату Італії між «Міланом» і «К'єво», а також індивідуальні співбесіди.

Відзначимо, що після проведення літніх ігор Пьеріно Праті порадив Білику: «Учи італійську! Скоро стане в нагоді!»