Канали Ахметова допомагатимуть арбітрам вирішувати спірні епізоди. Як гадаєте, на чию користь?

Динамо Київ 6 Березня, 14:57 511
Канали Ахметова допомагатимуть арбітрам вирішувати спірні епізоди. Як гадаєте, на чию користь?
​Днями з'явилося багато інформації з приводу системи відеоповторів.

VAR (Система відео допомоги арбітрам, - ред.) в Європі зараз проходить тести і, як вирішили в FIFA, - вони проходять цілком успішно. Їх навіть включили в правила футболу, хоча скандалів теж вистачає - криві лінії офсайду, покази повторів з поганих ракурсів.

А тепер уявіть таку систему в Україні, коли «незалежний телеканал» одного з власників клубу, який «завжди об'єктивно» у своїх передачах відгукується про суперників «Шахтаря», коли коментатори відверто всім уболівальникам в ефірі можуть нав'язувати свою думку про велич одного клубу, будуть вирішувати долю спірних епізодів.

Цей цирк ви зможете побачити вже незабаром, в травні. Адже вся федерації України, очолювана одним з фанатів донецького клубу вводить цю систему в тест на Фінал Кубку України, а канал Ахметова, у якого права на показ цієї події, вже у всю горлянку волає, що готовий допомогти федерації з відеоповторами.

- Телеканали «Футбол 1» / «Футбол 2» готові брати участь і допомагати ФФУ з відеоповторами. Ми готові бути піонерами разом з Федерацією в цьому проекті. Давайте пробувати, ми хочемо включитися в цю історію, яку ініціює Андрій Павелко, - заявив Олександр Денисов.

Уявляєте, які ракурси вони будуть показуватися суддям? Уявляєте, які лінії офсайду будуть намальовані? І навіщо така система нам? Коли один клуб буде контролювати все...