Офіційно: Збірна України зіграє з Саудівською Аравією 23 березня

Збірна України 7 Березня, 16:44 1066
Офіційно: Збірна України зіграє з Саудівською Аравією 23 березня
Національна збірна України розпочне свій перший у 2018 році збір у Харкові.

19 березня гравці, викликані тренерським штабом, мають прибути до готелю «Superior Golf & Spa Resort». Того ж вечора синьо-жовті проведуть перше тренувальне заняття на стадіоні «Металіст». 20 березня на цій же арені о 18.00 розпочнеться відкрите тренування національної команди, якому передуватиме прес-конференція головного тренера Андрія Шевченка (початок — о 17.30).

Після обіду 21 березня збірна візьме курс із Харкова на іспанську Малагу. Звідти українці подолають 60 км до Марбельї, де й розмістяться у готелі «Gran Meliá Don Pepe».

Наступного дня на муніципальному стадіоні Марбельї відбудуться прес-конференція головного тренера національної команди Андрія Шевченка (початок — о 17.30 за місцевим часом) та передматчеве тренування синьо-жовтих (18.00). 23 березня на цій же арені, що вміщує 7 300 глядачів, відбудеться міжнародний товариський матч Україна — Саудівська Аравія (початок — о 19.30 за місцевим часом).

Після поєдинку збірна залишиться в Марбельї ще на півтори доби, тренуючись на полях місцевого футбольного центру. 25 березня після ранкового тренування та обіду синьо-жовті о 16.00 вилетять чартерним рейсом до Льєжа, де зупиняться у готелі «Le Château des Thermes».

26 березня національна команда проведе передматчеве тренування на «Стад Моріс Дюфран» (початок — о 18.00). За півгодини до цього головний тренер дасть прес-конференцію у стадіонному конференц-залі.

Наступного дня на клубній арені льєзького «Стандарду» відбудеться міжнародний товариський матч Україна — Японія (початок — о 14.20 за місцевим часом), після якого синьо-жовті вилетять до Києва.