Сергій Коновалов: «В Римі побачимо, чого зараз вартує «Динамо»

Динамо Київ 8 Березня, 12:36 688
Сергій Коновалов: «В Римі побачимо, чого зараз вартує «Динамо»
Екс-нападник «Динамо» і збірної України Сергій Коновалов вважає, що в грі з «Лаціо» біло-синім важливо буде витримати перші 20 хвилин.

- Чого чекаєте від протистояння «Динамо» в Римі?

- Буду переживати за динамівців, але прекрасно розумію, як команді Олександра Хацкевича буде складно в поєдинку з Лаціо.Римляни в італійському чемпіонаті, де багато команд приділяють підвищену увагу обороні, є найрезультативнішим колективом. Тим більше що після поразки від Ювентуса в Серії А «орли» будуть намагатися реабілітуватися перед своїми вболівальниками. Упевнений, господарі намагатимуться домогтися такого результату, щоб потім спокійно їхати до Києва.

Цей матч стане перевіркою для Динамо, чого команда стоїть насправді.

- Але оборона киян останнім часом не вражає.

- Звичайно, це насторожує. Видно, що Олександра Хацкевича не влаштовує гра команди в захисті. Тренер намагається, щось змінювати. І якщо в Лізі Європи це стало виходити краще, то в чемпіонаті країни проблем залишається дуже багато.

- Чи буде з боку Лаціо штурм на перших хвилинах?

- Звичайно буде. Для Динамо, головне, витримати натиск в перші 20 хвилин. Потім буде трохи легше. Але в той же час потрібно дати зрозуміти супернику, що гості приїхали в Рим не тільки оборонятися.

- У чому шанс киян?

- Тільки в контргрі. Навряд чи динамівці зможуть диктувати свої умови супернику, а ось вибігти в контратаку цілком реально. Тим більше що в цьому компоненті гри дещо у біло-синіх виходить.

- Складається таке враження, що в атакуючих діях команди за всіх віддувається Циганков?

- Хлопець росте. Він став частіше брати гру на себе, набагато більше відпрацьовує в обороні, так що вирости в лідера Динамо Віктору цілком під силу.

- Спрогнозуєте рахунок матчу?

- Не хочу цього робити, коли вболіваю за одну з команд. В даному випадку це Динамо, якому бажаю привезти з Риму як мінімум нічию.

Сергій ДЕМ'ЯНЧУК