Італійські ЗМІ вірять у перемогу «Лаціо» над «Динамо»

Динамо Київ 8 Березня, 13:59 466
Італійські ЗМІ вірять у перемогу «Лаціо» над «Динамо» | 19-27
Про що думають у Вічному місті напередодні битви римлян і киян?

Після двох поспіль «нокаутів» (саме так називають поразки «Лаціо» італійські ЗМІ) від підопічних Сімоне Індзагі в матчі з «Динамо» чекають тільки перемоги. Кияни називаються якщо не безумовними андердогами, то далеко не фаворитами протистояння, хоча видання на Апеннінах і відзначають, що недооцінювати віце-чемпіона України не можна.

«У ці дні тренеру «Лаціо» довелося багато працювати і обдумувати стратегію на матч 1/8 фіналу Ліги Європи, щоб уникнути поганих наслідків домашнього матчу з «Динамо», - пише Il Messaggero, - крім свого поля у «лаціале» є такі переваги , як Сергій Мілінковіч-Савич і Чіро Іммобіле, хоча найкращий бомбардир «Лаціо» і Серії А в цьому сезоні, зменшив оберти і після трьох результативних поєдинків (у них було забито шість м'ячів) не може уразити ціль в двох поспіль іграх. Також з переваг господарів виділяються командні дії і більш швидкісна, комбінаційна гра».

Італійські ЗМІ вірять в перемогу Лаціо над Динамо - изображение 1

В La Gazzetta dello Sport впевнені, що гравці «Лаціо», як і багато інших в Італії, знаходяться в пригніченому стані після смерті капітана «Фіорентини» Давіде Асторі. Але ця трагедія не повинна перешкодити римлянам зіграти на максимумі своїх можливостей і обіграти «Динамо». Можливий успіх команди Індзагі над українською командою додасть впевненості «орлам», виведе з темної смуги, в іншому випадку в Києві «біло-блакитним» буде важко, оскільки «Динамо» в цьому сезоні на своєму полі ще не програвало. Для «Лаціо» нічого іншого не залишається, як обігравати команду Хацкевича в Римі.

Аналізують можливий склад і стратегію від Індзагі в Sky Italia. Відзначається, що наставнику римлян є над чим подумати у виборі стартового складу, наприклад, Філіпе Андерсон повинен зіграти в парі з Іммобіле, під питанням участь у грі Стефана де Врея, якого може замінити Луїс Феліпе, навряд чи допоможе партнерам Луїс Альберто. Стартовий склад «Лаціо» в ЗМІ бачать таким: Стракоша - Бастос, Луїс Феліпе, Уоллес - Баста, Мурга, Лейва, Мілінковіч-Савич, Лукаку - Феліпе Андерсон, Іммобіле. У «Динамо», на думку Sky Italia, зіграють: Бойко - Морозюк, Хачеріді, Кадар, Кедзьора - Гармаш, Шепелев, Буяльський - Гонсалес, Мораес, Циганков.

Категоричні в ІL Тempo.it вважаючи, що мета «Лаціо» зрозуміла, римляни спробують закрити питання виходу до чвертьфіналу Ліги Європи завтра ввечері (вже сьогодні - прим. ред.). А ось «Динамо» Київ постарається утримати нічию або хоча б забити один гостьовий м'яч. Видання не сумнівається, що Іммобіле зіграє в цьому матчі з перших хвилин і ставка буде зроблена саме на його бомбардирський талант, а в наступний четвер в Україні Чіро зможе відпочити.

Італійські ЗМІ вірять в перемогу Лаціо над Динамо - изображение 2

Спортивний ресур зазначає, що «Лаціо» стикається з клубом, який на європейському рівні є досвідченим бійцем. Протягом багатьох років «Динамо» регулярно грав в єврокубках і хоч гучних успіхів не досягав, але має хороше загартування в цих матчах. Для перемоги «Лаціо» необхідно показати свій футбол, як це було в недавніх матчу з «Сассуоло» (3:0), «Стяуа» (5:1) і «Вероною» (2:0).

Однак, нагадаємо, що «Лаціо» не тільки перемагав, а й в кінці лютого у виснажливому поєдинку в 1/2 фіналу Кубка Італії перервав свою серію з трьох поспіль впевнених перемог, програвши «Мілану». Основний і додатковий час того протистояння завершилося в нічию 0:0, а в серії пенальті римляни поступилися «россонері» 4:5. А в чемпіонаті на минулих вихідних підопічні Індзагі поступилися «Ювентусу» 0:1, переможний гол забив Дібала на третій компенсованій хвилині зустрічі. Так що не в найкращому психологічному стані перебувають «лаціале».