На матчі «Динамо» - «Верес» буде закритий другий ярус «Олімпійського»

Динамо Київ 8 Березня, 14:55 1112
На матчі «Динамо» - «Верес» буде закритий другий ярус «Олімпійського»
Через несприятливі погодні умови працюватиме лише перший ярус стадіону.

У неділю, 11 березня 2018 року, о 19:30 на головній спортивній арені країни - НСК «Олімпійський» - відбудеться матч 23-го туру Прем'єр-Ліги України сезону 2017/2018 між командами «Динамо» (Київ) та «Верес» (Рівне).

У зв'язку з несприятливими погодними умовами НСК «Олімпійський» та ФК «Динамо» (Київ) звертає увагу вболівальників, що буде працювати лише перший ярус стадіону. Для зручності володарів абонементів та квитків в інших секторах запрошуємо займати вільні місця в блоках 27, 29, 31, 33 та 35. При вході на стадіон наші стюарди допоможуть вам швидко знайти потрібні сектори, де ви зможете подивитися матч. Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

Також переконливо просимо всіх відвідувачів бути надзвичайно обережними пересуваючись, особливо на сходинках! Правильно підбирайте одяг та взуття перед виходом на вулицю.

Звертаємо Вашу увагу, що найлегше піддаються впливу холоду особи, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння, тому наполегливо не рекомендуємо вживати будь-які алкогольні напої перед та під час матчу!

З огляду на все вище приведене, наполегливо просимо приходить на стадіон заздалегідь, тепло одягнутими та бути максимально обережними. Нагадуємо, що ворота стадіону відкриються за 2 години до початку матчу, а саме о 17:30!