Букмекери: хто буде наступним тренером «Динамо»?

Динамо Київ 8 Березня, 15:33 604
Букмекери: хто буде наступним тренером «Динамо»?
Президент «Динамо» Ігор Суркіс не приховує своїх претензій до роботи головного тренера команди Олександра Хацкевича, тому в пресі почала з’являтися різна інформація щодо зміни наставника київського колективу.

Букмекерська контора FavBet приймає ставки на наступного тренера «Динамо» після звільнення чи відставки Олександра Хацкевича.

На думку трейдерів БК, найбільше передумов очолити київську команду має колишній помічник Сергія Реброва Рауль Ріанчо. Поставити на іспанського асистента Шевченка в збірній України можна за 4.05 (ймовірність події – 25%).

Однаково оцінені шанси стати наступним тренером «Динамо» мають Юрій Вернидуб і Роман Григорчук. За кандидатури наставника луганської «Зорі» та азербайджанської «Габали» дають коефіцієнт 9.0 (11%).

Крім того, серед можливих претендентів на посаду керманича київського клубу перебувають Олексій Михайличенко та Микола Павлов. За варіант із спортивним директором «Динамо» пропонують 11.0 (9%), а з президентом Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – 12,5 (8%).

Додамо, що ставки приймаються лише на наступного повноцінного головного тренера «Динамо», який замінить Олександра Хацкевича в майбутньому. Спеціалістів, які працюватимуть на посаді як виконуючі обов’язків, не братимуть до уваги.

Знаєшся на футболі? Реєструйся ТУТ та отримуй 500 грн!