Динамо Київ 9 Березня, 21:03 962
Джордан Лукаку: «Можемо добитись позитивного результату у протистоянні з «Динамо» | 19-27
Футболіст римського «Лаціо» прокоментував нічийний результат у матчі з київським «Динамо» (2:2) в рамках 1/8 фіналу Ліги чемпіоні.
«Ми контролювали гру в першому таймі, а потім, після пропущеного гола, знову взяли ініціативу в свої руки і діяли так, як уміємо. Нам вдалося забити два м'ячі, але дальній удар киян приніс їм нічию. Матч-відповідь буде складним, але у нас відмінна команда і ми зможемо досягти позитивного результату.

У «Лаціо» є якісні гравці, які можуть змінити ситуацію. Тому, залишаємося спокійними. У неділю на нас чекає гра проти «Кальярі». Після неї, знову зосередимося на «Динамо».

Шкода не використали момент в першому таймі, коли після довгої передачі Душана Басти, я перекладав м'яч на Іммобіле, але здорово зіграв захисник «Динамо» (Бурда, прим ред.), Який перехопив м'яч», - наводить слова Лукаку офіційний сайт «Лаціо».