Огнєн Вукоєвіч: "«Динамо» завжди має виступати тільки в Лізі Чемпіонів"

Динамо Київ 13 Вересня, 11:37 434
Огнєн Вукоєвіч: «Динамо»  завжди має виступати тільки в Лізі Чемпіонів
Хорватський півзахисник "Динамо" Київ Огнєн Вукоєвіч розповів СЕ про гру в збірній,оренду в "Спартакові" та футбольні амбіції "Динамо".

Хорватський півзахисник "Динамо" Київ Огнєн Вукоєвіч розповів СЕ про гру в збірній,оренду в "Спартакові" та футбольні  амбіції "Динамо".

"Непоганий результат матчу в Сербії (1:1) залишив нам хороші шанси на поїздку на чемпіонат світу, і тренер збірної Ігор Штімац відпустив кількох молодих хлопців у розташування молодіжки, а ще чоловік вісім досвідчених гравців - у свої клуби, щоб вони трохи відпочили і могли підготуватися до майбутніх матчів у чемпіонатах своїх країн. Решта полетіли до Азії. До речі, користуючись нагодою, хочу привітати свого партнера і товариша Віду з першим голом за збірну, який допоміг команді перемогти в Кореї. Він забив хороший м'яч - головою, після розіграшу стандарту. До речі, я ж теж свій перший м'яч за збірну забив саме таким чином.

Радий, що-повернувся до «Динамо». Я граю тут вже шість років і почуваю себе, як вдома: у Києві - багато моїх друзів, крім того, у мене встановлений хороший контакт з президентом клубу. Недарма всі загальні питання вирішуються нами з Ігорем Суркісом за дві хвилини. У нас є домовленість про те, що ми довіряємо слову один одного, і саме в такому режимі я отримав від нього згоду на оренду в «Спартак». Тим більше, що «Спартак» - велика команда, про чиє дербі з київським «Динамо» знає, напевно, весь світ. Без перебільшення скажу, що в Східній Європі ці два клуби досі вважаються найіменитішими. Так що для мене відрядження до Москви стало безумовним кроком вперед. Я повідомив наставника про те, що хочу грати і розраховую бути корисним для своєї збірної на чемпіонаті світу в Бразилії. Зрештою, Хорватія за всіма офіційними рейтингами входить до десятки кращих національних команд світу ... І разом з тим, я не ходив скаржитися до головного тренера, тому що це по мені. Це справи слабких. Я - футболіст, і єдине місце, де я можу говорити і бути почутим - це футбольне поле. Все інше - казки та плітки в інтернеті. Так що я просто тренувався і чекав свого шансу. Скажу відверто: дивитися футбол з лавки запасних мені дуже важко. Я звик грати і у мене є певні амбіції. Не хочу загадувати, але думаю, що ще роки три-чотири буду виступати на серйозному рівні.

«Динамо» потрібно думати про свою гру, а не переживати з приводу суперника. Наша турнірна ситуація вибору не залишає: ми повинні грати виключно на перемогу. Я завжди говорив про те, що «Динамо» завжди має виступати тільки в Лізі чемпіонів - про це говорять амбіції керівництва та тренерського штабу, підбір гравців, клубні традиції та любов київських уболівальників. Я сподіваюся, що третє місце в чемпіонаті було зайнято командою в перший і в останній раз в історії".