Гол Кравця дарує Україні нічию з Саудівською Аравією

Збірна України 23 Березня, 22:57 756
Гол Кравця дарує Україні нічию з Саудівською Аравією | 19-27
Збірна України розпочала рік із нічиєї в матчі з учасниками ЧС-2018.

Андрій Шевченко вирішив випробувати у першому матчі «синьо-жовтих» в 2018 році 19-річного голкіпера «Зорі» Андрія Луніна, який став наймолодшим воротарем, котрий дебютував за збірну України. У захисті вийшли Караваєв, Хачеріді, Ракицький і Матвієнко, в опорній зоні − Степаненко, вище розташувалися Циганков, Марлос, Зінченко та Коноплянка, а на вістрі атаки – Кравець.

Українці активно розпочали матч, створивши кілька моментів біля воріт Саудівської Аравії ще на початку матчу. Марлос пробивав зі зручної позиції, Зінченко небезпечно вривався до штрафного… При цьому помітно багато помилок було у Євгена Коноплянки, який, втім, пізніше виправився, зробивши результативну передачу.

Відкрити рахунок в матчі вдалося лише на 32-й хвилині: після навісу від Коноплянки точним ударом головою відзначився Артем Кравець – 1:0!

Але дуже швидко м᾿яч побував і в воротах Луніна. На 38-й хвилині Аль-Мувалад «розстріляв» українського голкіпера після подачі кутового.

Ще до перерви Марлос міг знову вивести «синьо-жовтих» вперед, проте якимось чином пробив поруч зі штангою з вигідної позиції.

За підсумками першого тайму українці переважали своїх опонентів за володінням м᾿ячем (57% проти 43%) та за ударами по воротах (8 проти 2), але у площину воріт команди потрапили лише по одному разу, і ці удари втілилися в голи.

У перерві Шевченко зробив дві заміни, випустивши Буяльського замість Циганкова та Ротаня замість Степаненка. Також протягом другого тайму на полі з᾿явилися Маліновський, Соболь, Ордець і Бєсєдін.

Одразу після повернення на поле українці могли збільшувати рахунок – потужно пробивав Матвієнко, проте голкіпер суперників перевів м᾿яч на кутовий.

Але більше довелося попрацювати і Андрію Луніну, який добре проявив себе в тому числі в моменті з виходом один на один проти нього Аль-Давсарі.

Загалом другий тайм залишився за азіатською збірною, але на останніх хвилинах «синьо-жовті» влаштували штурм воріт суперників. Чудовий момент після сольного проходу мав Марлос, удар якого парирував голкіпер, а на добивання наші гравці не встигли. Двічі міг відзначитися Бєсєдін, добивав Буяльський, проте м'яч у ворота аравійців ніяк не йшов.

У підсумку - нічия, 1:1. Наступний товариський матч збірна України проведе у вівторок, 27 березня, проти збірної Японії.