Екс-українець Романчук дебютував за збірну Польщі, Кендзьора вийшов на заміну

Динамо Київ 28 Березня, 11:15 812
Екс-українець Романчук дебютував за збірну Польщі, Кендзьора вийшов на заміну | 19-27
Півзахисник «Ягеллонії» Тарас Романчук, який нещодавно прийняв польське громадянство, дебютував у складі національної збірної Польщі.

Романчук вийшов у стартовому складі «Кадри» в товариському матчі проти збірної Південної Кореї та відіграв 61 хвилину, після чого був замінений на Аркадіуша Міліка. На той момент поляки вели з рахунком 2:0. Пізніше корейцям вдалося відіграти два м'ячі, але польська збірна встигла забити гол на останній хвилині та здобути перемогу - 3:2.

Додамо, що динамівець Томаш Кендзьора вийшов на заміну на 67-й хвилині, а екс-форвард киян Лукаш Теодорчик з'явився на полі на 46-й хвилині.

ТМ. Польща - Південна Корея - 3:2

Голи: Левандовські (32), Гросіцкі (45), Зелінські (90+2) - Чан Мін (85), Хі Чан (87)