«Динамо» - «Зоря»: про активності для вболівальників

Динамо Київ 7 Квітня, 09:26 760
«Динамо» - «Зоря»: про активності для вболівальників
Як відомо, домашній матч 26-го туру чемпіонату УПЛ проти «Зорі» «біло-сині» проведуть на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Про активності та конкурси, які чекатимуть на вболівальників у день матчу «Динамо» - «Зоря», розповів диктор і ведучий домашніх матчів київського «Динамо» Андрій Плахотнюк.

- Андрію, у якості диктора та ведучого матчів ви працювали і на «Олімпійському», і на стадіоні «Динамо». Напевно, не варто порівнювати різницю в атмосфері на невеликому, проте суто футбольному стадіоні «Динамо», та на найбільшій арені нашої країни – «Олімпійському»?

- Різниця очевидна. Звичайно, «Олімпійський» дуже масштабний, там і потужніша підтримка, і краще звук. Але поле на «Динамо» ближче до вболівальника, до глядача. Безумовно, «Олімпійський» вболівальники сприймають, як і повинно бути, нашою головною спортивною ареною. Але «Динамо» - як альма-матер, тут особливі відчуття. На моє особисте переконання, невдача на «Олімпійському» сприймається вболівальниками, безумовно, негативно, але не настільки, як на стадіоні, який носить ім’я великого Валерія Васильовича Лобановського. Будь-яка поразка тут - це вже щось неймовірне. На стадіоні «Динамо» ані програвати, ані грати внічию динамівцям не можна апріорі! Тільки перемагати.

Цей стадіон, безумовно, нагадує і дає пряму дорогу для розуміння приналежності до клубу як уболівальникам, так і гравцям. І нехай це не така помпезна і масштабна арена, як «Олімпійський», але вона проникнута особливою «динамівською» атмосферою.

- Які активності для вболівальників заплановані під час та в перерві матчу «Динамо» - «Зоря»? Чи відбудеться сет від DJ Anesty, яка полюбилася вболівальникам за виступи під час ігор на «Олімпійському»?

- Цього разу не заплановано виступу DJ Anesty, до якої звикли не тільки вболівальники, але і гравці, адже її музика супроводжує передігрову розминку команд та заряджає гравців позитивними емоціями. Вона у нас фартова, майже всі матчі за її участі завершилися з позитивним результатом, єдина осічка сталася тільки у грі з «Лаціо». Зараз вона трохи «набереться фарту» і незабаром повернеться.

До гри з «Зорею» ми готуємо цікаві конкурси для вболівальників. Глядачам завжди дуже просто коментувати дії футболістів – забив, не забив або не тим місцем вдарив. Тож давайте допоможемо, покажемо як треба чи принаймні будемо долучатися до цього – для цього ми організуємо конкурс ударів по воротах. Що може бути простіше та яскравіше? Звичайно, красиві удари та голи.

Спробуємо влаштовувати для вболівальників й інші конкурси. Будуть і конкурси для футбольних ерудитів. Це не означає, що, коли повернеться DJ Anesty, ми про це забудемо, ні. Ми будемо, звичайно, робити певний інтерактив, у будь-якому разі, долучати свого уболівальника до процесу гри в цілому. До слова, робити це на стадіоні «Динамо» дещо простіше, ніж на НСК «Олімпійський».

- Звідки вболівальники будуть бити по воротах, з центру поля?

- Так, з центру поля теж будемо пробивати. Якщо хтось думає, що ворота великі, і що туди легко влучити – ні, це не так просто зробити. Але будуть і простіші конкурси, і складніші. Скажімо, не просто влучити у ворота, а «зняти павутиння». Напевно, так ми цей конкурс і назвемо - «Зніми павутиння».

- Які призи чекають на переможців конкурсів?

- Передусім, це клубна атрибутика «Динамо»: календарі, чашки, шарфи, рюкзаки, бейсболки. Надалі – форма, абонементи на футбольні матчі київського «Динамо».

КВИТКИ НА МАТЧ