​Артем Франков: «Слова Гріма видають, що він майже не знайомий із дійсністю українського футболу»

Динамо Київ 7 Квітня, 11:09 689
​Артем Франков: «Слова Гріма видають, що він майже не знайомий із дійсністю українського футболу»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився із 1927.kiev.ua думками про нового директора УПЛ швейцарця Томаса Гріма.

— Слова Гріма видають, що він майже не знайомий із дійсністю українського футболу. Також, не розумію, що робитиме у футболі його «права рука» - юрист Маркіян Ключковський. Звісно, в нього є великий досвід захисту «Металіста» в Лозанському суді, але… подивимось. Я не хочу бути заздалегідь недоброзичливо налаштованим.

Все ж, мій скепсис грунтується на заявах Гріма і його попередніх роботах, які він дуже швидко змінював – більше двох років ніде не працював. Не хочеться тут побачити чергового найманця в стилі Франческо Баранки, який всіх влаштовує філософією своєї роботи, але із категорично відсутніми її результатами. Не хочеться, щоб робота Прем’єр ліги зводилася до управління змаганнями. Написати календар і провести жеребкування – з цим справиться «півтори людини». Все інше має бути роботою по організації футбольного бізнесу, по тих причинах, що дисциплінарні функції виключені і знаходяться в «парафії» КДК ФФУ. Хотів би судити по роботі Прем’єр ліги і було б добре, щоб вона не наривалась на скандали. Я досі вважаю, що якби Полтава пішла по «судовій піраміді», то вона б виграла, бо ніяких серйозних причин заборони грати на їхньому стадіоні я не бачив і не бачу.

У вболівальників, дуже часто, пам’ять коротка, а я дуже добре пам’ятаю ці історії. І прекрасно пам’ятаю, як УПЛ будь-яким способом ховалася від взяття відповідальності по матчу «Маріуполь» - «Динамо». Саме це відзначено у прес-релізі Лозанського суду. Цього я боюсь і не хочу повторення.

Якщо ж Грім візьметься і дійсно влаштує спільний пул, то йому потрібно буде пам’ятник поставити біля Будинку футболу. Бажаю Томасу Гріму та його команді тільки успіхів та рівновіддаленості. Хоча де цей пристрій, щоб її виміряти?

Розмовляв Микола Тимощук