Кадровий портфель збірної України. Артем Бєсєдін

Збірна України 7 Квітня, 12:32 661
Кадровий портфель збірної України. Артем Бєсєдін
В останніх спарингах збірної України Артем Бєсєдін добро чіплявся за м'яч, але не завжди опинявсятам, де потрібно було поставити крапку.

У двох недавніх контрольних матчах головний тренер збірної України Андрій Шевченко задіяв 20 виконавців. «Команда №1» докладно зупинилася на діях кожного з них і проаналізувала їх клубні перспективи. На черзі - нападник Артем Бесєдін, який вийшов на заміну в зустрічі з Саудівською Аравією і провів весь поєдинок проти Японії.Як зіграв?

Добре. Матч проти аравійців частково показав гнучкість тренерського штабу збірної України. Справа в тому, що, намагаючись вирвати перемогу, Андрій Шевченко випустив на заміну Артема Бєсєдіна, і наша команда стала грати в два нападники. Форварду «Динамо «до ролі джокера синьо-жовтих не звикати - в минулому році він врятував поєдинок в Фінляндії. Міг забити і зараз, але свій момент не реалізував, хоча двічі пробив по воротах. Добре чіплявся за м'яч нападник і в поєдинку з японцями. Не можна було не помітити, що він показав відмінний рух, весь час відкривався, отримував багато передач. Не вистачало тільки одного - форвард так і не пробив у бік воріт. Для футболіста його амплуа - це найголовніше. Навіть у нашій збірній, яка поки домагається результату, як правило, завдяки ефективним діям флангових виконавців.

Як справи в клубі?

Нормально. Не було б щастя - так нещастя допомогло. Травми і невизначеність з майбутніми контрактами раз у раз виводять з ладу Мораєса і Дьємерсі Мбокані. В даний момент обидва нападники рвуться в бій, але буде дуже прикро, якщо наставник «Динамо» знову зробить ставку на їх майстерність. Все-таки майбутнє команди, на мій погляд, не за ними, а за такими футболістами, як Артем Бєсєдін. У 2018 році він забив два м'ячі і віддав дві результативні передачі. Мало, але без довіри більше й не буде.

Юрій ДЕНИСЕНКО