«Проблема у поганій командній роботі бригади арбітрів, а також у непослідовності Дердо» - суддівський аналіз матчу «Динамо» - «Зоря»

Динамо Київ 7 Квітня, 19:43 429
«Проблема у поганій командній роботі бригади арбітрів, а також у непослідовності Дердо» - суддівський аналіз матчу «Динамо» - «Зоря»
Попри розгромний підсумковий рахунок, не можна сказати, що у арбітра матчу «Динамо» – «Зоря» не було проблем.

Коментує екс-арбітр ФІФА Мирослав Ступар:

- Для арбітра виявилися два різних тайми. Після перерви була значно якісніша робота, аніж до неї, - взяв слово Мирослав Іванович. - В першому таймі концентрація уваги Дерда була не на належному рівні. Приміром, на 34-й хвилині Бабенко зумисно зірвав перспективну атаку «Динамо» фолом проти Кендзьори. Дердо обмежився лише штрафним. Цього замало, потрібно було показувати жовту карточку. Бабенко її таки отримав, але вже в другому таймі. І не за фол проти Шапаренка, який в результаті фолу півзахисника «Зорі» отримав травму, а за порушення проти Мораєса.

На 35-й хвилині Громов контролював м'яч, Кендзьора у підкаті ззаду вибив м'яча з-під ніг опонента, а Дердо призначив штрафний. Після удару зі штрафного снаряд влучив у каркас воріт. Опісля був призначений штрафний в бік воріт «Зорі» за гру плечем в плече Громова проти Гармаша. М'яч, як і кількома хвилинами раніше, сколихнув каркас воріт, але ці моменти на сумлінні арбітра. Бо штрафні він вигадав, - заявив екс-арбітр ФІФА.

До забитого Бурдою голу запитань не виникло, незважаючи на активні апеляції воротаря «Зорі» Луніна. Так само не викликало сумнівів у експерта призначення одинадцятиметрового у ворота «Динамо». А ось другий гол киян, - у виконанні Вербіча, - з офсайду.

- Гол Вербіча був забитий з офсайду. Словенець перебував у неправильному положенні, коли м'яч відскочив до нього від каркасу воріт. Тут промах асистента Андрія Скрипки, який підвів усю бригаду, - зазначив Мирослав Ступар.