Скандал в Першій Лізі - Директор «Арсенала-Київ» вийшов на поле та вдарив футболіста «Десни»

Футбол України 8 Квітня, 10:21 807
Скандал в Першій Лізі - Директор «Арсенала-Київ» вийшов на поле та вдарив футболіста «Десни»
​Після матчу 26 туру Першої Ліги Десна – Арсенал-Київ стався прикрий інцидент. Директор гостей вийшов на поле та розпочав конфлікт з гравцями Десни та арбітром матчу.

Про інцидент написав екс-президент ПФЛ Святослав Сирота на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні дивився шикарний матч Десна – Арсенал. Крім моря емоцій, пов'язаних з самим матчем, встиг відчути себе в 90-х.

Мало того, що на лаві запасних знаходився директор Арсенала, хоча він не був внесений в заявку, і що йому там робити? Його місце в ложі почесних гостей, де йому було приготовлено зручне крісло, але він мабуть спочатку планував свої незаконні дії, і відразу після фінального свистка прямо з лави запасних пішов з'ясовувати стосунки з арбітром.

Більш того, він почав бити гравця Десни і погрожував йому фізичною розправою! Не знаю, що він там говорив суддям, але, думаю, що те ж саме, що і футболістові Десни. Мабуть лаври президента ПАОКа Саввіді не дають спокою директору Арсенала.

Питання до всіх, а можна бити гравця чужої команди? Якщо так, то в штат команди треба терміново брати бійців боїв без правил. Президента ПАОКа збиралися заарештувати, а що у нас?

Скоро обіцяють опублікувати відео рукопашного бою від директора Арсенала.

PS. А ще побачив, як гравець Арсенала після забитого гола побіг до ультрас Десни, почав показувати непристойні жести і кричав їм, що вони всі будуть у нього... навіть незручно повторювати його слова. І його щире здивування, коли він був вилучений за це. Напевно, думав, що йому випишуть премію.

Загалом, сьогодні був матч гідний найсильніших протистоянь! І видовищно, красиво і було на що подивитися! Та й на матчі було більше 5 тисяч уболівальників», – написав Сирота.