Леонід Буряк: «Хацкевич має трохи «опустити» гравців​ «на землю» перед матчем із «Шахтарем»

Динамо Київ 8 Квітня, 12:57 794
Леонід Буряк: «Хацкевич має трохи «опустити» гравців​ «на землю» перед матчем із «Шахтарем»
Колишній тренер київського «Динамо» Леонід Буряк поділився із 1927.kiev.ua думками про перемогу киян над «Зорею» та про перспективи «Динамо» в єврокубках.

— Хороша гра, на позитиві, як і в попередньому матчі, так і з «Зорею». Такі ігри потрібні для психології, самоствердження футболістів. Олександр Хацкевич отримав потрібну інформацію перед матчем із «Шахтарем» – знає, хто і в якому стані. Гра із «гірниками» відповість на багато запитань – чи продовжиться боротьба, чи все закінчиться.

— Чи очікували, що «Динамо» вдасться легко переграти «Зорю»?

— Звісно, втрата ключових гравців послабила гостей, але ті, хто вийшли, не показали нічого, крім самовіддачі та бажання. Допускались дуже грубих помилок. Ну і специфіка динамівського поля взяла своє – гостям важко грати в Києві. Грати на домашньому стадіоні завжди добре – в хорошому місці, хороша атмосфера, як для України, зібралося багато вболівальників. Для них це був хороший матч.

— Кого у складі «Динамо» можете відзначити?

— Не хотів би когось виділяти. Команди отримала потрібний результат, на який напрацювали всі гравці. Всі в хорошому психологічному стані – з цим немає проблем. Залишається лише підготуватися до ключового матчу в Харкові. Гравці мають усвідомлювати, що їм протистоятиме не «Зоря», яка має свої проблеми, а донецький «Шахтар». Тренер має трохи «опустити» гравців «на землю» . З «гірниками» буде дуже серйозна гра.

— Для Бойка відбитий пенальті додасть впевненості?

— Денис дуже добре стоїть на лінії воріт. У нього є проблема із виходами та орієнтуванням. Все, що стосується пенальті та штрафних ударів – він відіграє дуже добре. Думаю, в цих аспектах Денис є одним із найкращих в Україні. В порівнянні з тим, в якому стані він повернувся із «Бешикташу» позитивні зрушення є, але йому ще потрібен час, щоб повернути собі форму, яку він мав у «Дніпрі».

— Чи зможе «Динамо» надалі втримувати планку, встановлену позитивними результатами в попередніх матчах?

— Грати в УПЛ із таким складом можна, але боротися в Європі буде дуже важко. Бажання і характер важливі, але вони не замінять майстерність. Зараз для «Динамо» головне добре підготуватися до матчу із «Шахтарем», щоб зберегти інтригу в чемпіонаті.

Розмовляв Микола Тимощук