Кадровий портфель збірної України. Артем Кравець

Збірна України 8 Квітня, 16:13 711
Кадровий портфель збірної України. Артем Кравець
Нападник Артем Кравець забив вже чотири м'ячі за збірну України під керівництвом Андрія Шевченка.

У двох недавніх контрольних матчах головний тренер збірної України Андрій Шевченко задіяв 20 виконавців. zbirna.com вирішила докладно зупинитися на діях кожного з них і проаналізувати їх клубні перспективи. На черзі - нападник Артем Кравець, який взяв участь в одному поєдинку, проти Саудівської Аравії.


Як зіграв?

Добре. У матчі з аравійцями забив м'яч. Виграв половину всіх єдиноборств, в яких взяв участь, а це для форварда відмінний результат. Втім, було багато помилок у передачах (точність - 61%). Найбільше пасів отримав від Олександра Зінченка (шість) і Олександра Караваєва (п'ять). А ось Марлос його ігнорував - віддав нападнику всього дві передачі. Під керівництвом Андрія Шевченка забив за збірну України вже чотири голи.

Як справи в клубі?

Так собі. За три неповних місяці тільки п'ять разів виходив у новій команді в основному складі. Свої три м'ячі забив, але вся справа в тому, що «Кайсеріспор» програв за цей час сім разів. Причому в останніх трьох поєдинках - із загальним рахунком 0:11. Втім, питання адаптації ніхто не відміняв, тому можна не сумніватися, що форвард себе ще неодмінно проявить, і буде приїжджати в збірну в чудовому настрої.