Леонід Буряк: «Заглянути в контракти Томаса Грімма – і «вуха зав'януть»

Динамо Київ 9 Квітня, 12:05 900
Леонід Буряк: «Заглянути в контракти Томаса Грімма – і «вуха зав'януть»
Колишній тренер київського «Динамо» та збірної України Леонід Буряк в коментарі 1927.kiev.ua піддав критиці призначення Томаса Грімма на пост президента УПЛ.
— Це, взагалі, нонсенс. Ніби в нас немає українських спеціалістів. Я ще такого не бачив. Це рівносильно тому, що українець приїде в АПЛ і скаже, що хоче бути її президентом.

При всі повазі, я не знаю, як Грімм збирається повернути вболівальників на стадіони. Їх змусять повернутися «зіркові» футболісти, класна гра і участь у єврокубках. Є два клуби, які відчувають себе більш-менш комфортно – це «Шахтар» і «Динамо. Про всіх інших страшно говорити, в якому вони стані перебувають. Як Грімм збирається їх «піднімати» – я не розумію. Якби він сюди даремно приїхав працювати - інша справа. А в його контракти заглянути – і «вуха зав'януть».

В нас вже були в політиці і грузинські міністри, і литовські, і польські. Знову йдемо по одном й тому ж шляху, стаємо на ті ж самі «граблі».

Звісно, я бажаю Томасу Грімму, щоб в нього все вийшло, але мені шкода наших спеціалістів. Давайте, висувайте свої кандидатури, піднімайте український футбол! Він потребує вас, а не Томаса Грімма! Є молоді спеціалісти, які тут живуть, знають суть справ і наш менталітет. Як в цьому всьому розбиратиметься Грім?

Той же П'єрлуїджі Колліна - поважний арбітр із хорошою зарплатою, але я не бачу жодного українського арбітра, який судив би Чемпіонат світу або Чемпіонат Європи. Немає ніяких позитивних зрушень – яка убогість була, така й залишилась. Можливо, ще й гірше стало. Ці всі казки вже набридло слухати.


Розмовляв Микола Тимощук