ЗМІ: Арбітр матчу «Десна» – «Арсенал-Київ» був підкуплений

Футбол України 9 Квітня, 13:33 669
ЗМІ: Арбітр матчу «Десна» – «Арсенал-Київ» був підкуплений
У Першій лізі в рамках 26-го туру відбувся скандальний поєдинок у Чернігові «Десна» – «Арсенал-Київ» (3:3), після якого звинуватили в заангажованості суддю матчу.

За інформацією програми «ПРОФУТБОЛ», арбітр матчу Першої ліги «Десна» – «Арсенал-Київ» Володимир Міланич отримав 300 тисяч гривень за суддівство проти гостей.

Упродовж гри чернігівська команда вигравала 2:0, але потім тричі пропустила від суперника. Після третього забитого м’яча киян суддя вилучив Максима Фешука за неспортивну поведінку під час святкування голу. Цікаво, що картки в матчі отримували лише гості.

На останніх хвилинах «Десна» зрівняла рахунок та вирвала нічию (3:3). На думку директора «Арсеналу-Києва» Олександра Москаленка, арбітр Володимир Міланич мав свій інтерес до підсумку гри.

«Суддя цілеспрямовано йшов на такий результат. Рахунок 3:2. Що йому ще залишається робити? Залишається лише виганяти, вилучати. Просто так подібне не робиться. В одну сторону арбітр фіксує порушення, в іншу – ні. Думаю, це зрозуміло усім», – сказав функціонер.

Крім того, за словами Олександра Москаленка, футболістам київської команди перед матчем телефонували гравці «Десни».

«Перед кожною грою нашим футболістам дзвонять. Я звернувся до правоохоронних органів, коли почалися дзвінки футболістам від наших суперників. Я не можу сказати, хто дзвонив. Хотіли, щоб гравці не вийшли на матч, ще щось там. Але ми з хлопцями поспілкувались і вирішили, що ми – єдине ціле», – додав директор «Арсеналу-Києва».