Футбол України 9 Квітня, 15:25 457
Вихідні для збірників: запас Ярмоленка, хвилини Яремчука та синхронні перемоги лідерів в Україні | 19-27
Святкові дні багато гравців національної команди України, які брали участь у березневому зборі, провели на футбольному полі.

У суботу Едуард Соболь разом зі своєю «Славією» на виїзді обіграв «Зброївку» (1:0), що дозволило пражанам закріпитися на другій сходинці в турнірній таблиці першості Чехії.

Того ж дня відбулися поєдинки чемпіонату України, в яких лідери спокійно здобули чергові перемоги.

Київське «Динамо» в столиці розгромило «Зорю» (4:0). Активну участь у процесі взяли футболісти збірної України. У складі переможців на поле виходили Денис Бойко (відбив пенальті), Артем Шабанов (результативний пас), Микита Бурда (гол), Віталій Буяльський, Денис Гармаш, Віктор Циганков (гол і гольова передача), Артем Бєсєдін (гол) та Володимир Шепелєв. За гостей грали Андрій Лунін та Олександр Караваєв.

«Шахтар» із рахунком 2:0 переміг на виїзді «Верес», а півзахисник національної команди Марлос відзначився результативним пасом. Окрім нього, Паулу Фонсека задіяв у грі ще трьох футболістів збірної України — Андрія П’ятова, Івана Петряка та Ярослава Ракіцького.

Також у суботу поєдинки у своїх клубах провели Артем Кравець та Руслан Маліновський. Нападник відбігав 66 хвилин у грі проти «Трабзонспору», яка закінчилася нищівною поразкою команди українця — 1:4, а півзахисник провів увесь переможний матч свого «Генка» зі «Стандардом» (1:0).

Відзначимо також появу на лаві для запасних дортмундської «Боруссії» у домашній грі проти «Штутгарта» (3:0) Андрія Ярмоленка та 17 ігрових хвилин у складі «Гента» в матчі з «Брюгге» (1:0) Романа Яремчука.