«Шахтар» - «Динамо»: опрацьовано кілька сценаріїв приїзду гостей до Харкова

Динамо Київ 11 Квітня, 09:49 356
«Шахтар» - «Динамо»: опрацьовано кілька сценаріїв приїзду гостей до Харкова
Начальник департаменту Харківської ОДА щодо взаємодії з правоохоронними органами Олексій Максимов розповів про підготовку до матчу «Шахтар» - «Динамо» і зустріч фанатів київської команди.
«Опрацьовано кілька можливих сценаріїв, кілька можливих шляхів приїзду до нас шанованих гостей і забезпечення громадського порядку під час руху в Харків і по місту перед початком матчу і після його закінчення. Ми розуміємо, що це досить велика кількість людей, і треба забезпечити їх безперешкодний рух до місць, де вони будуть збиратися і їхати додому, щоб ми забезпечили і їх безпеку, в тому числі.
Збільшується кількість правоохоронців, які забезпечують виконання цих заходів, підвищується пильність і готовність, починаючи від кордонів області. Залучені всі ланки правоохоронної системи для недопущення будь-яких проявів екстремізму, для протидиверсійного захисту, а також протидії терористичній загрозі. Вводяться посилені заходи безпеки в місцях масового перебування людей: в аеропорту, на авто- та залізничних вокзалах, в метрополітені і т.д», - зазначив чиновник в коментарі телеканалу «Футбол 1».