Вадим Євтушенко: «Сергій Ребров показував, що «Динамо-2» йому нецікаво»

Футбол України 11 Квітня, 11:06 742
Вадим Євтушенко: «Сергій Ребров показував, що «Динамо-2» йому нецікаво»
Екс-гравець київського «Динамо» Вадим Євтушенко розповів ведучій програми «Моя гра» Аллі Бублій про «Динамо-2» і причини розформування цієї команди.

- Ви очолювали «Динамо-2». Чому цю команду розформували?

- Ініціатором створення «Динамо-2» був Валерій Васильович Лобановський, якщо я не помиляюся. Він вважав, що ця команда потрібна. Він хотів, щоб вона грала на дорослому рівні, а не на першості юніорів, щоб там швидше футболісти набиралися мужності. Мені здається, що в цьому випадку економічна складова збіглася зі ставленням Сергія Реброва до цієї команди.

- Була інформація про те, що ініціатором розформування «Динамо-2» був Сергій Ребров, а добро дав Ігор Суркіс.

- Я не думаю, що це була його ініціатива - Сергій просто показував, що ця команда йому нецікава. З ним прийшов штаб іспанських фахівців, які працювали у всіх командах, крім другої команди «Динамо». Очевидно, що цим фахівцям потрібно було показувати результат, а «Динамо-2» був не зовсім потрібним проектом, на той момент. Повторюся, що і економічна ситуація нашої країни змусила президента клубу подумати про доцільність життя цієї команди. Після мого приходу в «Динамо-2» я лише півроку попрацював при старих умовах, коли все робилося для команди. Через півроку почали відбуватися речі, які говорили про те, що ця команда клубу не потрібна. Одна група гравців вирушила в «Говерлу» грати в Прем'єр-лізі. Сергій Ребров вважав, що рівень Першої ліги не підходить для футболістів і хотів, щоб гравці виступали в УПЛ. У чомусь це правильно. Однак деяких гравців у мене забрали в команду U-21 - футболісти зробили крок назад. Іспанці забрали до себе Бущана, Яремчука, Азацького, Болденкова. Тобто, гравці, які практично грали на дорослому рівні, повернулися в структуру молодіжної команди і почали обігрувати інші молодіжки.

- Розформувати «Динамо-2» було помилкою?

- Через «Динамо-2» пройшло багато футболістів, які стали грати в першій команді і зараз виступають у Вищій лізі. Наприклад - Полярус, Яремчук, Хобленко. Також свого часу там грали Буяльський, Гармаш, Ярмоленко. Цього не можна викреслити з історії.

- Так, помилка або категорично ви не готові відповісти?

- Я не можу сказати точно, адже розумію нинішню економічну ситуацію. «Шахтар» ще раніше відмовився. Наприклад, тренери «Дніпра», коли ми з ними спілкувалися, говорили, що вони б не відмовилися від того, щоб у них в структурі була така команда, яка грає в дорослий футбол.