На домашніх матчах «Шахтаря», починаючи з «Динамо», буде живе виконання гімну України

Динамо Київ 11 Квітня, 15:28 675
На домашніх матчах «Шахтаря», починаючи з «Динамо», буде живе виконання гімну України
Перед суботнім дербі «Шахтар» - «Динамо» гімн України прозвучить на стадіоні «Металіст» наживо, у виконанні солістки Харківського національного театру опери та балету Юлії Антонової.
«Для мене це буде абсолютно новий досвід. Нічого подібного раніше я не робила, а тому з інтересом відгукнулася на пропозицію футбольного клубу «Шахтар». Погодилася, не роздумуючи, - сказала «Сегодня» оперна співачка. - Хоча, звичайно, трохи хвилююся, навіть побоююсь. Співати перед такою кількістю народу - честь для будь-якого артиста».

За словами Юлії, перш гімн України вона виконувала тільки в складі хору, сольно зробить це вперше.

«Уже провели на стадіоні генеральну репетицію. Спочатку спробувала, як звучать інші пісні, потім - власне гімн. Акустика абсолютно інша, ніж у театрі: відлуння йде з усіх боків. І чутність на всю округу. Мені потім знайомі говорили, які проходили повз стадіон, що впізнали мене по голосу (з посмішкою). Загалом, відчуття незвичайні».

В «Шахтарі» планують зробити традицією живе виконання гімну України перед кожним домашнім матчем «гірників».

«Мені сказали, що якщо експеримент виявиться успішним, до мене знову звернуться, - говорить Юлія Антонова. - Але я думаю, що всім сподобається і я ще з задоволенням заспіваю».

Нагадаємо, матч «Шахтар» - «Динамо» пройде на стадіоні «Металіст» в Харкові 14 квітня.