Дмитро Михайленко: «Гра з «Динамо» буде статусною, докладемо всіх зусиль, щоб пройти далі»

Динамо Київ 11 Квітня, 15:49 756
Дмитро Михайленко: «Гра з «Динамо» буде статусною, докладемо всіх зусиль, щоб пройти далі»
Наставник СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів про кадрові проблеми, з якими його команда підходить до матчу 1/2 фіналу Кубка України (18 квітня).
«Травмовані поступово одужують. Дійсно, у нас був період на зборах, коли команду залишили збірники і довелося грати фактично одним складом, тому тоді отримали пошкодження ведучі гравці – Когут, Кравченко, Польовий. У першому весняному турі із Запоріжжям вони не грали, тому трохи вибилися із ігрового тонусу. Це було помітно сьогодні і по Когуту, і по Польовому. Щодо інших, то Кожушко вже на підході, він буде готовий приблизно за два тижні, а от відновлення Карнози затягується. Ми очікували одні терміни, але там все складніше і не все йде добре. Хоча ми на нього розраховуємо у майбутньому, щоб він повністю відновиться, і надіємося ще допоможе нам у Другій лізі, і щоб ми мали інформацію наскільки він нам зуміє допомогти у Першій лізі.

Лопирьонок точно гру з ФК “Дніпро” пропускає, Польовому потрібен ігровий тонус, а Мемешев на Кубок грати не може, тому ротація звичайно буде. Так, гра з «Динамо» буде статусною і ми докладемо усіх зусиль, щоб пройти далі, але і розуміємо, наскільки серйозний у нас суперник», - цитує Михайленка офіційний сайт «Дніпра-1».