Головний лікар «Динамо» - про відновлення футболістів

Динамо Київ 11 Квітня, 17:22 586
Головний лікар «Динамо» - про відновлення футболістів
Кадар повернеться до групи за два тижні, а реабілітація Шапаренка затягується.

- Сьогодні лише четвертий день, з тих пір, як Микола Шапаренко отримав гостру травму у минулій календарній грі. Після ретельного комплексного обстеження йому поставили наступний діагноз: забій, дисторсия (розтягнення і надмірне розтягнення капсульно-зв'язкового апарату акроміально-ключичного зчленування). Плюс, МРТ також показало деякі зміни в самій капсулі суглоба, тому реабілітація Миколи трохи затягнеться. Нічого страшного немає, це звичайна травма для спорту, але до гри з «Шахтарем» Шапаренко не готується. У нього своя програма реабілітації та лікування.

Що стосується Кадара, він приступив до завершального етапу реабілітації, який займе приблизно 12-14 днів. Тамаш почав бігову роботу на зеленому полі і інтенсивно займається в тренажерній залі з реабілітологом. Ця робота виконується поступово зі збільшенням навантаження. Періодично футболіст їздив до Угорщини, де консультувався з лікарем національної збірної і іншими фахівцями, які підтвердили наші діагнози. Там він проходив короткостроковий другий етап реабілітації, а також його відпускали на пару днів на католицький Великдень. Тепер він повернувся і продовжує реабілітацію в Києві.

Орієнтовно через тиждень Кадар приступить до спеціальних стрибкових вправ, потім розпочне роботу з м'ячем. Сподіваємося, через два тижні він уже буде в загальній групі на рівніші з усіма брати участь в навчально-тренувальному та змагальному процесах.

Трохи захворів Самбрано - у нього вірусна інфекція, але це не суттєво, скоро він буде здоровий.