Красніков замінить у «Динамо» Михайличенка та розпочне революцію?

Динамо Київ 12 Квітня, 10:59 581
Красніков замінить у «Динамо» Михайличенка та розпочне революцію?
Київське «Динамо» очікує «велика чистка».

Як стверджує Sport.ua, Євген Красніков отримав від президента «Динамо» свого роду карт-бланш. І в зв'язку з цим потрібно говорити не стільки про посаду віце-президента, яку чи то зайняв, то чи ще не зайняв Євген Олексійович, а про його повноваження. Красніков повинен замінити в клубі Михайличенка. Причому мова йде не про рокіровку на конкретній посаді, яку зараз займає Олексій Олександрович (спортивного директора), а про майбутню кадрову чистку в «Динамо», під «мітлу» якої напевно потрапить і Михайличенко. І очолювати цю «велику чистку» повинен саме Красніков.

За даними джерела, Євген Красніков повинен повністю перетворити роботу динамівського клубу, в першу чергу - селекційний відділ. Перший крок в цьому напрямку - в «Динамо» разом із Красніковим перебрався Вадим Комардин, який курирував в «Металісті» латиноамериканський селекційний вектор. Однак функції Комардіна повинні бути набагато ширші, ніж кураторство селекціонерів. Він повинен навести порядок в дитячо-юнацьких структурах і академії «Динамо». До того ж, Красніков нібито буде курирувати і «ідеологічний» напрям у клубній роботі, який на даний момент явно кульгає. Тому не виключено, що багатьом із нинішніх адміністративних працівників (середньої і навіть вище середнього руки) столичного клубу доведеться шукати собі нову роботу.

Новоявлений динамівський керівник має намір вникнути і в справи агентські - що стосується молодих обдарувань динамівської команди. Справа в тому, що багатьма молодими футболістами «Динамо» опікується один відомий футбольний агент, який в той же час вважається своїм у таборі найпринциповішого суперника динамівців на внутрішній арені.