Фінал Ліги чемпіонів: у Києві встановлять бетонні блоки для запобігання терактам

Світовий футбол 12 Квітня, 12:01 708
Фінал Ліги чемпіонів: у Києві встановлять бетонні блоки для запобігання терактам
Перший заступник міністра внутрішніх справ заявив, що Уряд затвердив комплексний план забезпечення громадського порядку та безпеки на час проведення Ліги чемпіонів 2018.

Сергій Яровий наголосив, що 18-28 травня під час матчів фіналів Ліги чемпіонів з футболу правоохоронці підвищать рівень заходів щодо визначення потенційної загрози терористичних актів у Києві та Київській області.

«Кабінет міністрів вже затвердив наш план по забезпеченню громадського порядку та безпеки під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів Союзу європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок з футболу. План передбачає взаємодію правоохоронців із суб'єктами охоронної діяльності на об'єктах, залучених до обслуговування матчів у квітні-травні», ‑ сказав він.

Перший заступник міністра наголосив, що наразі триває спільна робота з міжнародними партнерами. І, у разі необхідності, правоохоронці держав команд-учасниць матчів будуть залучатися до безпосередньої роботи з уболівальниками цих команд під час їх перебування в Україні.

«23-27 травня ми переведемо роботу відомчих ситуаційних центрів і оперативних штабів із забезпечення громадської безпеки у режим цілодобового функціонування. А також, по периметру стадіонів, на яких проводитимуться матчі, і навколо «містечка чемпіонів» будуть розміщені бетонні блоки для запобігання терактам із застосуванням транспорту», ‑ зазначив Сергій Яровий.

Перший заступник міністра наголосив на необхідності забезпечити ефективне функціонування систем відеоспостереження на автомобільних шляхах, залізничних вокзалах, автостанціях, інших об'єктах транспортної інфраструктури Києва, аеропортах «Бориспіль» і «Жуляни».

Окрім того, Сергій Яровий зазначив, що МВС проведе міжвідомчі командно-штабні навчання на стадіонах та інших локаціях Ліги чемпіонів.