Ребров: «У «Динамо» з'явилася впевненість. Шанси на позитивний результат в матчі проти «Шахтаря» є»

Динамо Київ 12 Квітня, 18:57 537
Ребров: «У «Динамо» з'явилася впевненість. Шанси на позитивний результат в матчі проти «Шахтаря» є»
На думку Сергія Реброва, тільки перемога над «Шахтарем» може зберегти шанси «Динамо» на перше місце в чемпіонаті.

Сергій Станіславович, недавнє протистояння в Лізі чемпіонів Манчестер Сіті - Ліверпуль щодо розстановки сил можна якось порівняти з майбутнім поєдинком Шахтар - Динамо?

- Не думаю. Все-таки це зовсім різні турніри, різний рівень команд і різні футболісти.

- Але тактику команди Юргена Клоппа динамівцям запозичити не завадило б. Правда?

- Я хотів би згадати інтерв'ю цього німецького тренера, який перед матчем з Манчестер Сіті багато говорив про те, як потрібно оборонятися проти таких суперників. Але щось радити наставнику киян Олександру Хацкевичу не маю ніякого права. Тим більше що кожен тренер завжди виходить з того, які футболісти у нього виступають.

- Шахтар - фаворит?

- У таких зустрічах лідерів, мабуть, не буває. Який би футбол зараз не показували гірники, Динамо в цьому чемпіонаті вони ще не обігравали. Та й самі кияни підходять до гри, відчувши впевненість у своїх силах після результативних і переможних матчів в останніх турах. Хоча не буду приховувати - мені здається, що якась перевага в цій зустрічі буде саме у Шахтаря. Але шанси на позитивний результат у киян є.

- Що ви під цим розумієте - нічию або перемогу?

- Тут потрібно розуміти, чого хочуть в самому Динамо, які стратегічні цілі і завдання стоять на цей сезон. Звичайно, боротьбу за чемпіонство потрібно вести до останнього, а в такому випадку необхідно перемагати Шахтар. Але якщо в Києві хочуть побудувати команду на майбутнє, награти молодь, можна дивитися на цей матч зовсім інакше. Вибрати обережну тактику, зіграти, наприклад, на контратаках, у чому в даний момент і сильна молодь Динамо. Хоча в такій грі, звичайно ж, потрібен якийсь сюрприз.