Михайленко: «Динамо» перевершує нас в класі, проте є елемент удачі»

Динамо Київ 13 Квітня, 10:27 517
Михайленко: «Динамо» перевершує нас в класі, проте є елемент удачі»
Наставник СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко розповів про підготовку своєї команди до матчу 1/2 фіналу Кубка України проти Динамо.

— 14 квітня у «Дніпра-1» дербі з «Дніпром», а потім за чотири дні — гра в півфіналі Кубку України з «Динамо». Чи є у вас наміри приберегти основних виконавців напередодні зустрічі з киянами?

— Нам складно було без деяких гравців у перших матчах, тому в поєдинку з «Дніпром» ми будемо переглядати хлопців, які відновилися після травм, дамо їм ігрову практику. Вони повинні увійти в ігровий ритм. Думаю, часу, щоб потім підготуватися до матчу з «Динамо» в Кубку, нам вистачить.

— До майбутнього суперника у півфіналі Кубку вже придивляєтеся?

— Звичайно, дивимося матчі «Динамо». Але, наприклад, гра киян із «Шахтарем» для нас не буде інформативною, тому що грати, як гірники, ми не зможемо. Для нас більш доцільні для вивчення поєдинки команди Олександра Хацкевича з такими колективами, як, наприклад, «Верес» або «Ворскла». Але зараз, звісно, переглядаємо «Динамо» частіше, ніж звичайно, звертаємо увагу на деталі, на сильні якості футболістів. Ми чудово усвідомлюємо, що нам буде важко, і розуміємо, як буде складатися матч. Виходячи з цього, і будемо будувати свою гру.

— Тобто півфінал Кубку — не межа мрій для вашої команди?

— Так. Півфінал складається з однієї гри. Суперник явно нас перевершує в класі на папері, але на полі буває по-іншому. Є ще елемент удачі, може, випадковості та обов'язково — подвигу. Тому, звичайно ж, ми як максималісти й будемо налаштовувати футболістів на повну самовіддачу, мобілізацію. Безумовно, розраховуємо на підтримку нашого 12-го гравця й будемо намагатися піднести «Динамо» свої сюрпризи.