До золота не вистачило одного очка. Що тепер чекає Сергія Реброва

Динамо Київ 13 Квітня, 11:58 507
До золота не вистачило одного очка. Що тепер чекає Сергія Реброва
Контракт Сергія Реброва в «Аль-Ахлі» підписаний за схемою «1+1». Перший рік у Саудівській Аравії український тренер вже відпрацював...

В останньому турі чемпіонату Саудівської Аравії команда українського тренера Сергія Реброва Аль-Ахлі виграла на своєму полі в Охуду (1:0), але цього не вистачило для завоювання золотих медалей. Як і рік тому, колектив з Джидди посів друге місце, але вся справа в тому, що цього разу відставання від першого рядка склало одне очко, а було -11.

Суті це, звичайно, не змінює, завдання не вирішене, але ще взимку колишній наставник «Динамо» сказав:

«Наша команда розвивається правильно. Мій контракт із Аль-Ахлі підписаний за схемою «1+1», але ці самі «плюс один» залежать не тільки від рішення керівників клубу, але і від мого бажання. На цю тему ми предметно поговоримо з президентом після закінчення сезону».

Залишилося зіграти один матч

Втім, чи залишиться Ребров у Саудівській Аравії, говорити як і раніше рано. Справа в тому, що сезон ще не закінчений, адже 17 квітня аравійці зіграють поєдинок заключного туру групового раунду Ліги чемпіонів Азії з Аль-Джазірою з ОАЕ.

Вихід у плей-офф Аль-Ахлі собі вже забезпечив, але залишилося з'ясувати, з якого місця команда туди потрапить. По всій видимості, саме після цієї гри і вирішиться подальша доля Сергія Реброва.