Біжить, як молодий Шева. Головний талант українського футболу

Динамо Київ 13 Квітня, 17:18 972
Біжить, як молодий Шева. Головний талант українського футболу Фото: scdnipro1.com.ua
​Нападник СК «Дніпро-1» Владислав Супряга вже знаходиться в полі зору тренерів національної збірної країни.

Він відмовив «Шахтарю» та«Зорі» — не захотів сидіти на лавці запасних. Чув, що гірники пропонували його батькам пристойну суму грошей, але Владислав Супряга твердо сказав: «Ні». Наставнику луганчан Юрію Вернидубу 18-річний нападник СК «Дніпро-1» взагалі особисто зателефонував і зізнався: «Не хочу до вас їхати». Один авторитетний фахівець, розповідаючи про нього, каже: «Станеться якесь диво, якщо він не заграє в одному з провідних європейських чемпіонатів», - відзначає zbirna.com.

30 метрів — за 3,79 секунди

Головний козир Супряги — його швидкість. Тест на 30 метрів він недавно пробіг за 3,79 секунди. Найшвидший гравець збірної України Євген Коноплянка, долає цю дистанцію за 3,76. На такій швидкості дніпрянин показує ще й відмінну техніку, а також фізичну готовність. У другій лізі хлопець легко відтирає мужиків корпусом, а це теж потрібно вміти. Нападника порівнюють з молодим Андрієм Шевченком, який, до речі, недовго пограв в Україні і поїхав як раз вчасно. Шевченко, до речі, за ним вже спостерігав, але своїми враженнями ділився в приватній бесіді.

У середу зіграє проти «Динамо»

Куди поїде Супряга, поки сказати складно. Нехай ще пограє у нас. Важливо, що він знаходиться під крилом дуже грамотного наставника — Дмитра Михайленка, а на полі його швидкістю вміло керує один з найкращих диригентів в українському футболі — Сергій Кравченко. Сьогодні у нього дербі у другій лізі, у середу — кубковий півфінал з «Динамо», а влітку — фінальна частина чемпіонату Європи серед 19-річних. Там за ним точно будуть дивитися, тому саме час познайомитися з хлопцем і вам. На відео ви швидко його впізнаєте...