Юрій Мороз: «Не побачив характеру та здатності грати через «не можу»

Динамо Київ 13 Квітня, 18:05 473
Юрій Мороз: «Не побачив характеру та здатності грати через «не можу»
​Старший тренер молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував поразку своїх підопічних у виїзному поєдинку проти «Шахтаря» (0:1):

- Напевно, за бажанням ми не награли на той результат, який був запланований, - говорить Мороз fcdynamo.kiev.ua.

- У першій половині зустрічі ви рідко випускали «Шахтар» з власної половини поля, чому не вдалося забити?

- Можливо, до перерви не вистачало останнього пасу і агресії біля воріт супротивника. У другому таймі ми трохи віддали ініціативу, «сіли» до своїх воріт і, схоже, догравали матч на нічию - це не сподобалося. А також те, що деякі наші футболісти не вміють і не хочуть грати через «не можу». В цьому аспекті нам є, над чим працювати. У наш час, щоб щось виграти і чогось досягти, потрібно прикладати багато сил і демонструвати характер. Сьогодні ж нашого характеру майже не було видно, особливо, після пропущеного м'яча.

- Чи відчувається загострення пристрастей в дербі на рівні молодіжних команд?

- Так. На даний момент ми з «Шахтарем» сусіди: і по дому, і за місцем в турнірній таблиці. Тож наші зустрічі вже можна назвати «київським дербі». Напруження в цих матчах однозначно присутнє.

- Як налаштовуються на ігри з «Шахтарем» футболісти? Чи бачите в них спортивну злість і агресію? Чи їх на полі цього разу не було?

- Я не побачив характеру, особливо, у другому таймі. Не побачив того, за рахунок чого кожен гравець на футбольному полі хотів перемогти. Повторюся, кожен повинен був зіграти через «не можу» і щось привнести в гру команду. А ми поступалися в боротьбі, контролі м'яча. Звичайно, можна було б зіграти в нічию і сказати, що ми задоволені, адже для турнірного положення це непоганий результат. Але в плані якості гри і зростання футболістів сьогодні цього не достатньо. Щоб рости, потрібно весь час виховувати в собі характер, постійно бути незадоволеним собою, злим, голодним - це головні критерії і вимоги світового футболу.

- У минулому році важливу роль в команді грали Смирний і Кравченко, яких зараз ви задіяти не можете. Чи є шанс, що вони повернуться на поле до кінця сезону?

- Кравченко вже не зіграє, а Смирний скоро буде в строю, зараз він хворіє.

- На полі було багато гравців, які потрапляють до заявки або виходять на заміну в матчах першої команди. Чого, крім характеру, їм не вистачає, щоб закріпитися в основі?

- Тактичного і технічного оснащення. Сьогодні прийняти і зупинити м'яч можуть всі, а ось зіграти так, як потрібно, в момент цейтноту, в період, коли потрібні максимальні зусилля, коли потрібно додати в швидкості, у наших хлопців сьогодні не вийшло. Також не вистачило досвіду.