​Святослав Сирота: «Грати в одного форварда для «Динамо» - недозволена розкіш»

Динамо Київ 13 Квітня, 20:09 682
​Святослав Сирота: «Грати в одного форварда для «Динамо» - недозволена розкіш»
Колишній гравець київського «Динамо» Святослав Сирота поділився з 1927.kiev.ua очікуваннями від топ-матчу УПЛ «Шахтар» - «Динамо».

«Шапаренко зараз є одним із ключових гравців у киян»

«Динамо» починає показувати ту гру, яку від нього очікують. Якщо порівняти зі складом минулого року, то це, практично, повністю новий колектив. Перед матчем із «Шахтарем» кияни мають кілька травмованих гравців. Є футболісти, яких можна замінити і в грі особливих змін не буде. В новій команді «Динамо» Шапаренко системо-утворюючий гравець. Без нього буде складно. Так, він молодий, багато авансів йому видали, але Микола зараз є одним із ключових гравців у киян.

«Грати в одного форварда для «Динамо» - недозволена розкіш»

«Динамо» буде відштовхуватися від гри «Шахтаря». Сумніваюсь, що «біло-сині» в нинішньому стані зможуть нав’язати гру «гірникам». Провідні команди Європи грають ситуативно. Зараз йде трансформація від системи гри з компактністю між ліній до широкої відстані між лініями. Та ж «Рома» в матчі проти «Барселони» захищалася по вісім чоловік в задній лінії. «Динамо» буде захищатися великими силами і атакувати по можливості.

При цьому – грати в одного форварда для «Динамо» - недозволена розкіш. Потрібно в пару до Бєсєдіна ще одного нападника.

«Знову почати звільнювати Хацкевича - абсолютно невиправданий крок»

«Гірники», в основному, багато забивають командам нижче рівнем, які грають по старих системах. Так, «Шахтар» зараз пристойного рівня команда, але і «Динамо» з небагатьма загальновідомими гравцями грає в більш-менш сучасний футбол. Цей матч буде показником того, на скільки нова команда «Динамо» відбулася. Навіть поразка покаже проблеми позиції, які проглядаються зараз – ми зрозуміємо, на скільки вони критичні.

Після програшу «Динамо» вболівальники і журналісти можуть знову почати звільнювати Хацкевича, але, я вважаю, що це абсолютно невиправданий крок. Олександр Миколайович показав, що він повністю перебудував команду і досить успішно працює із молодими гравцями, з якими ніхто не хотів працювати. Більше того – команда показує хорошу гру.

«Шахтар» має більше шансів на перемогу, але й «Динамо» ніхто не списує. Будемо надіятися, що в Харкові «гірники» знову не зможуть переграти динамівців.

«Не вірю в перехід Мораєса у «Шахтар»

Якби на місці Мораєса був український гравець, можна було б бути впевненими, що трансферу не буде. А так – хто знає? Хоча, я не вірю в можливість такого переходу.

З іншого боку – в нашому життя стільки різного відбувається, що все може бути.

Розмовляв Микола Тимощук