Борис Колесніков: «Якби на підготовку Євро-2012 було на 8 місяців більше, я б зніс «Олімпійський» і побудував стадіон не гірше за «Емірейтс»

Футбол України 14 Квітня, 10:22 457
Борис Колесніков: «Якби на підготовку Євро-2012 було на 8 місяців більше, я б зніс «Олімпійський» і побудував стадіон не гірше за «Емірейтс»
Президент хокейного клубу «Донбас» Борис Колесніков розповів про те, що дало українському спорту Євро-2012.
«Перш за все, Україна продемонструвала всьому світу свої технічні можливості. Мені дзвонили з багатьох країн, тут були журналісти не тільки з Європи, але з Північної Америки, Японії та інших країн, - вони, звичайно, були в захваті. Промоушен для України був шикарний. Інше питання, що цим не скористалися і потонули в політиці.

Безумовно, для молоді, для дітей це був приклад. Кращі футболісти Європи, та по суті і світу - були тут. Що дало? Інфраструктурі України це дало великий поштовх. А щоб чемпіонат дав поштовх саме спорту в країні, потрібно, щоб збірна України його як мінімум виграла. Тому для розвитку масового спорту, крім мегатурніров, потрібні сильні, стабільні національні чемпіонати. Буде сильна національна першість - обов'язково будуть досягнення в будь-якому виді спорту і обов'язково будуть орієнтири для суспільства, для молоді, куди йти.

Нам на підготовку залишалося лише 15 місяців. Та команда, яка повинна була за попередні три роки зробити левову частку всіх робіт, на жаль, не зробила їх. Через це «Дніпро» втратив можливість прийняти чемпіонат.

Якби у мене було на вісім місяців більше, я б зніс НСК «Олімпійський» і побудував за ті ж гроші стадіон не гірше, ніж «Емірейтс» у Лондоні. Професійні будівельники чудово розуміють, що реконструкція старого, як правило, дорожче нового будівництва», - сказав Колесніков виданню korrespondent.