Експертиза. Римський сценарій на користь «Динамо»

Динамо Київ 15 Квітня, 10:07 616
Експертиза. Римський сценарій на користь «Динамо»
Футболісти «Динамо» позбавили Шахтар практично всіх його козирів і вимкнули з гри лідерів команди

«Команда №1» проаналізувала ігрову діяльність в центральному матчі туру і дійшла висновку, що перемога «Динамо» була закономірною. Загальний рейтинг гри киян, InStat Index, склав 252 бали, а у «Шахтаря» - 243. Динамівці поступилися супернику в кількісному відношенні - у гірників виявилося на 300 ТТД більше. Однак в тактичному сенсі підопічні Олександра Хацкевича провели майже бездоганний матч, який чимось нагадав гру команди Паулу Фонсека в Римі. Така ж шахова партія.

Поступившись супернику в часі володіння м'ячем (61% на 39%), кияни не відсиджувалися на своїй половині поля, де здійснили 10 вдалих відборів м'яча і 16 перехоплень. У гірників таких дій було менше (всього 22), хоча вони проводили біля штрафного майданчика суперника набагато більше часу. Така щільна і компактна гра біло-синіх позбавила супротивника його козирів - оранжево-чорні провели всього вісім швидких атак. У гостей було 17 подібних випадів.

Добре тримали оборону динамівці і поблизу своїх воріт, адже футболісти «Шахтаря» виконали всього дев'ять гострих передач. Кияни вимкнули з гри практично всіх лідерів донецького колективу, а Тайсон, який, до слова став найкориснішим гравцем матчу за оцінкою InStat (298), вимкнув себе з неї сам...

Євген ГРЕСЬ