Повернення інтриги, або Як «Шахтар» не може забити «Динамо» 3 матчі поспіль

Динамо Київ 15 Квітня, 11:19 614
Повернення інтриги, або Як «Шахтар» не може забити «Динамо» 3 матчі поспіль | 19-27
«Шахтар» програв «Динамо» (0:1) в Харкові в матчі 27 туру УПЛ. «Футбол 24» виділяє основні події матчу.

Інтризі бути!

Розклади перед очною зустріччю Шахтаря та Динамо були досить простими. 6 очок переваги це: або повне знищення інтриги в чемпіонаті України після перемоги «гірників» (9 очок), або її збереження – мінімальне при нічиїй та досить серйозне при перемозі Динамо. Стався найбільш оптимістичний для інтриги варіант – перемога киян та зменшення відставання до 3 пунктів!

Але вболівальникам варто пам’ятати про нюанс регламенту: при рівній кількості очок до уваги береться в першу чергу різниця голів, і наразі вона на користь Шахтаря - +43 проти +33 у Динамо. Тобто Динамо треба або дуже швидко підтягнути різницю, або чекати інших осічок лідера. Просто перемоги в вирішальному матчі в 32 турі в Києві може бути замало для «золота».

Шахтар не може виграти у Динамо в Харкові

Донецький клуб переїхав в Харків на ОСК Металіст. Харків бачив перемоги в Лізі чемпіонів над Манчестер Сіті, Наполі, Ромою та Фейєноордом. Але чого не бачили фани Шахтаря в Харкові, так це перемоги над найбільш принциповим суперником в України – Динамо.

Вже 4 матчі провели Шахтар та Динамо: дві перемоги здобули кияни, два матчі зіграли внічию.

Динамо не пропускає від Шахтаря 3 матчі поспіль

Шахтар розбиває на внутрішній арені всіх. В 2018 році загальний рахунок 7 матчів донеччан в УПЛ 24:0. Але майже 9 місяців тримається безпрограшна серія Динамо в матчах з «гірниками». Після поразки 0:2 в Суперкубку України – дві перемоги в Харкові з рахунком 1:0 та нічия 0:0. Останній гол Шахтаря в ворота Динамо – 56-та хвилина Суперкубку, Факундо Феррейра. Загалом – 304 «сухі» хвилини!

Хацкевич не програв Фонсеці в УПЛ ще жодного матчу, лише в Суперкубку України.

Герой та антигерой матчу

56-й матч Шахтаря та Динамо в рамках чемпіонату України має на диво простий вибір героя та антигероя зустрічі. Поразка Шахтаря в Харкові на совісті грузинського бека Шахтаря Давіда Хочолави.

Давід «обрізався» перед штрафним, Володимир Шепелєв переклав м’яч під ліву ногу, заодно прибравши Тараса Степаненка та ідеально вистрілив в кут воріт, майже без шансів для Пятова.

Новий рекорд відвідуваності 2018 року

Матч Шахтар – Динамо не зібрав аншлагу, але встановив рекорд УПЛ 2018 року. 26 679 вболівальників. Це в 2 рази більше, ніж на грі Динамо – Зоря, на якій були присутні 12 876 фанів.

Не виключено, що даний рекорд залишиться до кінця сезону. Динамо прийме Шахтар на стадіоні Динамо, який вміщує не більше 17 тисяч вболівальників.

Цікаві факти

Шахтар не може забити Динамо 3 матчі поспіль, в сумі 304 хвилини після голу Феррейри в Суперкубку України.

Динамо жодного разу не програвало Шахтарю в Харкові – 2 перемоги та 2 нічиї.

Шахтар пропустив перший гол у весняній частині турніру. До цього загальний рахунок м’ячів був 24:0 після 7 матчів УПЛ.

Шепелєв забив 2-й гол в УПЛ цього сезону. Перший – в 1-му турі в грі з Чорноморцем.