Хіт-парад в тему. Топ-5 найкращих матчів Хацкевича біля керма «Динамо»

Динамо Київ 15 Квітня, 11:35 1285
Хіт-парад в тему. Топ-5 найкращих матчів Хацкевича біля керма «Динамо» | 19-27
Для Олександра Хацкевича суботній матч київського «Динамо» з «Шахтарем» став одним із кращих в його тренерській кар'єрі.

Олександр Хацкевич очолив київське Динамо 2 червня 2017 року, після відходу зі свого поста Сергія Реброва. Під керівництвом білоруського наставника біло-сині провели 27 матчів в чемпіонаті України, два поєдинки в розіграші Кубка країни і 14 в єврокубкових турнірах. Статистика - 26 перемог, 11 нічиїх і 6 поразок.

Представляємо п'ятірку кращих, на думку «Команди №1», матчів київського Динамо з Олександр Хацкевич на чолі (за хронологією).

Чемпіонат України. 2 тур. Шахтар - Динамо - 0:1. 22.07. 2018

Гол: Мбокані 46.

Динамівці дуже агресивно провели поєдинок проти чинного чемпіона країни. Особливо вдалися підопічним Олександра Хацкевича стартові відрізки обох таймів. В один з них, на 46-й хвилині, Мбокані замкнув головою відмінну передачу Дениса Гармаша. У заключні хвилини біло-сині витримали справжній штурм донецької команди, але зуміли втримати переможний рахунок - 1:0.

Ліга Європи. Груповий раунд. Динамо - Партизан - 4:1. 07.12.2017

Голи: Морозюк 6, Мораєс 28, 31, 77, з пенальті - Евтовіч 45+4, з пенальті.

Команда заслужила найвищих похвал за чудово проведений матч, а Жуніор Мораєс відзначився хет-триком і увійшов в число кращих бомбардирів нинішнього розіграшу Ліги Європи. Київське Динамо в цьому поєдинку впевнено підтвердило своє право на виступ в плей-офф престижного європейського турніру.

Чемпіонат України. 22 тур. Динамо - Зоря - 3:2. 04.03.201

Голи: Вербич 58, Циганков 77, Кендзьора 90+2 - Харатін 50, Іурі 61.

Один з найбільш захоплюючих поєдинків чемпіонату України в нинішньому сезоні. Луганська Зоря двічі виходила вперед у зустрічі, і двічі кияни відновлювали паритет. А коли, здавалося, матч котиться до нічийного результату, удар Томаша Кендзьора приніс перемогу біло-синім.

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перший матч. Лаціо - Динамо - 2:2. 08.03.2018

Голи: Іммобіле 56, Гомес 62 - Циганков 52, Мораєс 79.

Вилучення: Гармаш 90+6.

Два приголомшливих м'яча в цьому поєдинку забили Віктор Циганков і Жуніор Мораєс. Циганков п'ятою проштовхнув м'яч у ворота італійської команди, відкривши рахунок в матчі. А Мораєс буквально вколотив м'яч у «дев'ятку» і підвів остаточний підсумок зустрічі - 2:2. Вже після фінального свистка не стримав емоцій Денис Гармаш і побачив перед собою червону картку.

Чемпіонат України. 27 тур. Шахтар - Динамо - 0:1. 14.04.2018

Гол: Шепелев 32.

Вилучення: Тайсон 90+4.

Кияни продемонстрували впевнену гру в поєдинку на харківському ОСК Металіст і на 32-й хвилині забили єдиний м'яч у цій зустрічі. Володимир Шепелєв, скориставшись помилкою Давида Хочолави, відкрив рахунок у матчі. На останніх секундах Шахтар залишився в меншості після видалення Тайсона. У підсумку 1:0 - перемога киян.