Німецькі ЗМІ не чекають Ярмоленка та Коноплянку у стартових складах

Футбол України 15 Квітня, 14:59 680
Німецькі ЗМІ не чекають Ярмоленка та Коноплянку у стартових складах
Німецькі видання стверджують, що рурське дербі «Шальке» і «Боруссія» почнуть без українських легіонерів у стартових складах.

Через брак чемпіонської інтриги, яку вже давно траками переїхала мюнхенська Баварія, німецька преса днем із вогнем шукає, чим би підігріти інтерес до бундесліги-2017/2018.

Чемпіонат Рурського регіону за спиною у Юппа

Благо, сьогодні відповідний привід сам вистрибує на сторінки - рурське дербі. Шальке приймає дортмундську Боруссію (16.30). Згадуючи першоколові костоламні 4:4 на Сигнал Ідуна Парк, дуже багато хто чекає від шахтарського протистояння чогось подібного. А тут ще й ситуація в турнірній таблиці на допомогу. 04-ті йдуть другими (52 очка), джмелі - третіми (51 пункт). Загалом, такий собі, міні-чемпіонат Рурського регіону далеко за спиною у хлопців Юппа.

Максимум для наших - виходи на заміну?

Втім, більшості з нас їх розбірки до - лампочки. Наш інтерес - футболісти збірної України в складах протиборчих сторін. Так ось, і Євген Коноплянка, і Андрій Ярмоленко знаходяться в обіймах своїх тренерів перед майбутнім рубиловом. Але. Як синхронно стверджують практично всі спортивні видання Німеччини, нікого з наших хлопців з перших хвилин на полі чекати не варто. Правда, Ruhr Nachrichten майже пошепки повідомляє про можливий вихід у старті Шальке Коноплянки. Мовляв, матч першого кола проти Дортмунда був для українця, чи не найкращим у складі гельзенкірхенців. У тій грі Коно віддав дві гольові передачі і відіграв всю зустріч. Але думка RN швидше нагадує голос волаючого в пустелі, ніж чернетку керівництва до дії.