Віктор Грачов: «Грати проти «Динамо» вдев'ятьох – справа невдячна»

Динамо Київ 16 Квітня, 13:58 849
Віктор Грачов: «Грати проти «Динамо» вдев'ятьох – справа невдячна» | 19-27
Футбольний експерт Віктор Грачов вважає, що чемпіоном України з футболу у підсумку стане донецький «Шахтар».
«Попри поразку у вчорашньому матчі з «Динамо» - 0:1, я думаю, що в на фініші чемпіонату поздоровлення прийматиме «Шахтар». Просто команда потріпає нерви своїм уболівальникам».

Віктор Олександрович здивований невдалою грою гірників у вчорашньому матчі.

«Хацкевич виставив на матч робочий варіант складу – людей, які звикли відпрацьовувати в обороні й в атаці. В обороні вийшло гарно, в атаці – як завжди. Але цього, як не дивно, виявилося достатньо для перемоги над «Шахтарем».

Грачов каже, що гра йому нагадувала виїзний матч проти «Роми».

«У мене склалося стійке враження, що гра проти «Роми» триває. Просто у «Динамо» виконавці були іншими. Кияни грамотно все перекрили, підстраховували одне одного. Їхня гра в обороні була близькою до ідеальної».

Натомість «Шахтар» розчарував фахівця.

«Донеччани зіграли 16 хвилин. Із 31 по 47 хвилину. Решту матчу це був не той «Шахтар», який ми звикли бачити. Думаю, стався спад форми. Команду можна тримати на пікові два місяці. Виходить якраз із середини лютого по середину квітня».

Віктор Грачов нарікає на несприятливі обставини.

«Шабанов і Бурда повністю виключили з гри Ферейру. Марлос до кінця не залікував травму. А грати проти «Динамо» вдев'ятьох – справа невдячна».