Артем Франков: «Гармаш не вміє коригувати свою поведінку на полі»

Динамо Київ 16 Квітня, 16:22 644
Артем Франков: «Гармаш не вміє коригувати свою поведінку на полі»
Головний редактор журналу «Футбол» - про поведінку та гру півзахисника київського «Динамо» у матчі проти донецького «Шахтаря».

«Денис Бойко сказав в інтерв'ю нам: «Приймайте Гармаша таким, яким він є». Олександр Хацкевич після матчу в Харкові повідомив, що його повністю влаштували гра і поведінка Дениса. У тренера свої мотиви - небажання критикувати своїх футболістів публічно, небажання критикувати будь-кого і випромінювати негативні емоції після гучної перемоги (в те, що Хацкевич не бачить приводу для критики, не вірю). Але я не головний тренер, слава Богу, а тому набагато вільніше.

Як мінімум жовта картка Гармаша не диктували ніякими ігровими міркуваннями - проїжджаючи повз розгортається на брівці в центрі поля Ісмаїлі, він примудрився його зачепити. Навіщо? Та нікому цього розумно не пояснити, в той же час умисел був очевидний!

І ось ключовий гравець, опорний півзахисник, «завис» на картці. Далі все дуже нагадувало матч з АЕКом, де арбітр двічі міг показувати Денису другу жовту - у Труханова в Харкові теж було пару таких цілком легальних можливостей, ситуацій «туди-сюди», тому що Гармаш зовсім не коригує свою поведінку залежно від наявності попередження.

Те, що спочатку Ротань мав вийти замість Гармаша, по-моєму, бачили всі - Хацкевич змінив своє рішення через травму Буяльського. Інших центрхавів в запасі «Динамо» не виявилося. У мене склалося враження, що в подальшому головний тренер гостей почувався як на голках насамперед через Гармаша і врешті-решт зважився замінити його відтягнутим нападником Мораєсом. Не по фізиці, не по тактиці і не по здоров'ю - просто щоб уникнути кінцівки гри в меншості.

На ігрові гідності Дениса я при цьому не зазіхаю. Так само як і на його вміння грати з будь-якими пошкодженнями, чисто на характері (мені складно судити, що і як тут було пов'язано з ушкодженнями). В цілому він, як і вся команда, провів непоганий матч», - написав Франков в передовиці 30-го номера журналі «Футбол».