Артем Франков: «Не будемо квапити події»

Динамо Київ 16 Квітня, 18:17 807
Артем Франков: «Не будемо квапити події»
Головний редактор тижневика «Футбол» Артем Франков прокоментував перемогу київського «Динамо» над донецьким «Шахтарем» (1:0).
«Зрозуміло, що результат поєдинку корисний з точки зору «опчество» - «Динамо» продовжує боротьбу за чемпіонство, перш за все натякаючи на майбутню зустріч з «Шахтарем» в Києві. Однак навіть перемога киян, якщо вона відбудеться, не дасть нічого, якщо «гірники» не втратять очки хоч десь в чотирьох інших матчах. Різниця ж у донеччан на 10 м'ячів краще, ніж у «Динамо», і відіграти її - з розряду фантастики. «Золотого матчу» нинішнім регламентом не передбачено (розчулює раптовість відкриття для видовищності - а де ви раніше були?!), рахувати потрібно очки і загальну різницю м'ячів.

У світлі того, що з трьох очних поєдинків чемпіонату «Динамо» виграло два (1:0, 0:0, 1:0), починає пахнути 2016 роком навпаки - тоді «Шахтар» двічі розбив динамівців, але обійшовся без титулу. Стоп! Не будемо квапити події, нехай йдуть своєю чергою», - написав Франков в своїй конференції на MatchDay.