​Несмачний припинив співпрацю з «Профутболом»

Динамо Київ 17 Квітня, 11:14 2633
​Несмачний припинив співпрацю з «Профутболом»
Ведучий програми «Профутбол» Ігор Циганик заявив про припинення співпраці з екс-футболістом «Динамо» Андрієм Несмачним, який був експертом програми з 2011 року.
«Найбільш рейтинговим експертом нашої програми був Андрій Несмачний. Так вийшло, що він працював у тих ефірах, де було найбільше рейтингу,- наводить слова Циганика ua.tribuna.com.

Як зараз працюємо з ним? У кожної людини є своє бачення власного майбутнього. Йому було цікаво з нами працювати, але він чесно прийшов і сказав: «Хлопці, я хочу розвиватися в чомусь іншому». І пішов.

Ми дружимо, спілкуємося, зідзвонюємося, я його дуже поважаю. Мені було з ним дуже комфортно працювати, він дуже гнучкий. І, на відміну від багатьох футболістів, обов'язковий осіб. Він хороший хлопець, – сказав Циганик у програмі «Вацко Light»Нагадаємо, що екс-динамівець Андрій Несмачний із дружиною, ще в часи виступів Несмачного за «Динамо», стали адептами релігійної організації «Свідки Єгови». В даний час Андрій неохоче спілкується із журналістами, відповідаючи що не особливо стежить за футболом.