Несенюк: «Фонсека вже думав, який костюм вдягне на святкування чемпіонства»

Динамо Київ 17 Квітня, 15:21 463
Несенюк: «Фонсека вже думав, який костюм вдягне на святкування чемпіонства»
Директор департаменту по роботі зі ЗМІ «Динамо» Микола Несенюк прокоментував перемогу киян в дербі з «Шахтарем» (1:0).

«У суботу в Харкові все одразу пішло для «Шахтаря» не так. Замість анонсованого ще за два тижні аншлагу стадіон заповнився ледь на половину. І більшість цієї половини підтримувала зовсім не лідера чемпіо­нату. «Динамо» впродовж кількох тижнів проголошували нездатним чинити спротив «непереможному» чемпіону. А кияни замість того, щоб розвалитися під тиском всемогутніх бразильців, акуратно закрили всі зони в центрі та на флангах, не даючи нічого зробити.

Потужна пропагандистська машина, яка цілодобово працює на «Шахтар» через два телевізійні канали та купу інших інформаційних ресурсів, у якийсь момент передала куті меду. Ну не слід було наставнику донеччан заявляти, що «ми несправедливо програли «Ромі» в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, і тому сильніше за якусь там «Барселону». Як наслідок — щасливий в особистому житті тренер Фонсека й не збирався аналізувати помилки своєї команди в попередньому турі, коли лише недостатня майстерність футболістів «Вересу» дозволила «Шахтарю» не пропустити. Можливо, він уже думав про те, який саме костюм вдягнути на святкування чемпіонства та на який танок запросити свою даму.

Із цих або інших причин ми побачили в суботу в помаранчево-чорній формі групу самовпевнених «майстрів». Вони всім своїм виглядом показували, як їм набридло вовтузитися з цими недолугими суперниками в чемпіонаті, рівень якого «стрімко падає». Їм протистояла команда, яка зусиллями вищезгаданої пропаганди була заздалегідь відправлена на другорядні ролі.

Попри заслужену перемогу, у грі «Динамо» є ціла купа недоліків, над якими слід працювати. Киянам не вистачає майстрів, здатних гарантовано зіграти на високому рівні. Зате кожен із футболістів стартового складу хоче довести, що заслуговує грати за цю команду. І саме тому підопічні ­Хацкевича мали з перших же секунд відчутну психологічну перевагу. Для мене визначальним став момент на початку, коли Феррейра спробував «зіграти в Марадону» й забити м'яча рукою. Це було свідченням розгубленості та невпевненості у своїх силах. І саме тоді, як на мене, гра була «Шахтарем» програна.

Донеччани просто забули за останній місяць, як це — вигравати у впертій боротьбі з рівним суперником. І тому «динамівцям», аби мати перевагу, досить було правильно розставити гравців. Загалом кияни грали з «Шахтарем» так, як вже багато років грають із ним ті українські команди, які насправді хочуть не програти. Коли ж врахувати, що майстерність «динамівців» вища за майстерність гравців «Олександрії», позитивний результат не видається сенсацією.

Не знаю, яким чином побудують тепер свою пропаганду підконтрольні «Шахтарю» засоби масової інформації. Називати чемпіонат «несправжнім» і звинувачувати у своїй невдачі когось іншого вже не виходить. Так само як і далі розхвалювати «непереможний «Шахтар». Нічого, щось придумають. Їм не вперше», – цитує Несенюка Gazeta.ua.