Береза: «Динамо» не сприймає нас серйозно»

Динамо Київ 18 Квітня, 14:53 386
Береза: «Динамо» не сприймає нас серйозно»
Президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза ​​поділився очікуваннями від півфіналу Кубка України.

- Матч з «Динамо» - головний в сезоні?

- Швидше за все. Екзаменатор - дуже відповідальний. Якщо ми складемо цей іспит, можливо зіграємо ще такий матч. Я маю бажання і надію на це.

- Чим може СК «Дніпро-1» здивувати суперників?

- Юністю, несподіванкою. Після перемоги над «Шахтарем», мабуть, кияни не сприймають нас всерйоз. Я хотів би, щоб була недооцінка. Тоді ми зможемо показати і реалізувати наші досягнення

- Ультрас «Дніпра» і «Динамо» можуть об'єднатися. Наскільки це може вплинути на психологію гравців?

- Останній сезон ми граємо під пресингом ультрас «Дніпра». Нас нічим вже здивувати, хлопці звикли. Та субкультура ультрас, якою пишався місто Дніпро - це ті герої 2014 року, які стали прапором недопуску російської війни в Дніпрі. Я сумніваюся, що зараз - це саме ті ультрас, справжні. Якщо згадувати останній матч, то як тоді можна назвати той вчинок ультрас, що кинули петарди в українських гравців? Це взагалі нормально? Це справжнє варварство.

- Чи будуть зроблені додаткові заходи безпеки перед півфіналом?

- Безпека на стадіоні - найголовніше. Додаткові заходи, безумовно, будуть використовуватися. Я більше скажу, вони вже використовуються, але я не маю права їх висвітлювати. Підкреслюю, вони будуть безпрецедентними, хочу на це звернути увагу.

- Чи буде керівництво мотивувати гравців в матеріальному плані?

- Звичайно - це просто необхідно і не обговорюється.