Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 18 Квітня, 21:07 789
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував перемогу його команди у матчі 1/2 фіналу Кубка України проти «Дніпра-1» (1:4).

- Головне, що наші хлопці серйозно поставилися до цієї гри. Були бажання і настрій, ми контролювали хід матчу. Команда «Дніпро-1» сподобалася, вони намагаються грати в футбол, підібрані хороші хлопці, які не б'ють м'яч вперед. Ми готувалися до цього, будували нашу гру на контролі м'яча, але вийшло більше зіграти на перехопленні, відборах в центральній зоні. Були непогані моменти, яких ми вимагали в грі. Залишався крок до фіналу, мінімальну задачу ми виконали.

- Чи може хтось із молодих гравців «Дніпра-1» представляти інтерес для «Динамо» в майбутньому, враховуючи, що в молодіжній команді вже є дніпровці Карась і Лєднєв?

- Як я сказав, у вас грає команда, де кожен доповнює один одного. Є цікаві хлопці. Але і у нас також молода команда, тож омолоджувати склад ми не плануємо. Дай бог, щоб хлопці росли і прогресували. У них є всі необхідні якості, щоб стати хорошими футболістами.

- На ваш погляд, СК «Дніпро-1» міг би конкурувати в нинішньому чемпіонаті України?

- Коли ми готувалися до цієї гри, я сказав хлопцям, що сьогоднішній суперник - це команда не другої ліги, а Прем'єр-ліги. Потрібно було серйозно поставитися. Рівень футболістів дніпровської команди, на мою думку, дозволяє грати навіть в Прем'єр-лізі.

- Скільки ігор суперника ви переглянули, готуючись до сьогоднішнього матчу?

- Ми подивилися гри «Металістом» і «Дніпром», тож дві.

- З чим пов'язана заміна Бойко?

- Бущан пропустив досить часу, провів два матчі за дубль, а сьогодні рахунок дозволяв, йому також потрібно давати ігрову практику.

- Вас тішить, що фінал Кубка пройде в Дніпрі?

- До 9-го травня ще далеко. Безумовно, в Дніпрі прекрасна арена, чудові умови, шикарне поле, тож, думаю, фінал повинен вийти на славу. А як він складеться, дізнаємося вже після його закінчення.