​Леонід Буряк: «На це було соромно дивитися»

Динамо Київ 19 Квітня, 09:09 880
​Леонід Буряк: «На це було соромно дивитися»
Колишній тренер київського «Динамо» Леонід Буряк поділився з 1927.kiev.ua думками про півфінальні матчі Кубку України.

— Це не гра – що у випадку із «Динамо», що із «Шахтарем». Рівень чемпіонату дуже впав, грають діти. Що за рахунки – 5:1, 4:1?!

«Динамо» дало відпочити гравцям, але вони із «Дніпром-1» абсолютно різні команди. Я хочу бачити футбол. Яка різниця, що там молодь? Можливо, вона й залишиться молоддю.

Олександр Хацкевич подивився деякі позиції, дав можливість гравцям, яких хотів переглянути. Але в киян не було опонента. Можливо, для Другої та Третьої ліги ця молодь хороша та перспективна, але грати з київським «Динамо» їм дуже складно. Добре, що так все закінчилося…

«Шахтар» з «Іллічівцем» взагалі соромно дивитися. Як атака – так і гол. Як так може бути? Ця молодь повинна рости, але хотілося побачити іншу гру – все ж таки, це півфінальні матчі. Це вже рівень. Люди можуть отримувати «Майстра спорту». А тут 5:1 і 4:1. Соромно про це говорити. Хотілося б побачити сильнішу гру.

Звісно, фінал «Динамо» і «Шахтаря» був прогнозований – це дербі, будемо дивитися, вболівати. Буде напруга. Надіємось на хорошу гру.

Розмовляв Микола Тимощук