Які вулиці перекриють у Києві під час фіналу Ліги чемпіонів

Футбол України 19 Квітня, 10:06 380
Які вулиці перекриють у Києві під час фіналу Ліги чемпіонів
У дні проведення жіночого та чоловічого фіналів Ліги чемпіонів, а також у зв'язку із святкуваннями дня міста з 21-го до 31 травня буде обмежено рух на кількох центральних вулицях столиці.

Про це на спеціальній прес-конференції в Києві повідомив начальник управління транспорту та пасажирських перевезень Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Валентин Кульбако.

21 квітня, під час передачі кубків Ліги чемпіонів Києву, буде обмежено рух транспорту на вулиці Хрещатик (від вул. Архітектора Городецького до Богдана Хмельницького) на одну добу.

12 травня починаються роботи з монтажу містечка для проведення параду чемпіонів, тому рух транспорту буде перекрито починаючи з початку доби 12 травня і до кінця доби 31 травня на вул. Хрещатик (від вул. Архітектора Городецького до Богдана Хмельницького).

Із вечора 25 травня (20.00) до 27 травня (6.00) перекриють вулиці Василя Коновальця, Велику Васильківську, площу Льва Толстого, бульвар Тараса Шевченка, вулицю Хрещатик та бульвар Лесі Українки. 26 травня, в день фіналу ЛЧ, зона перекриття вулиці Хрещатик буде розширена до Бессарабської площі.

Під час проведення жіночого фіналу Ліги чемпіонів (24 травня) перекриття в районі стадіону ім. В. Лобановського не буде.

«26 травня в столицю прибудуть до 35 тисяч уболівальників. Їхнє перевезення з аеропорту «Бориспіль» до Києва будуть здійснювати 130 рейсових автобусів. Транспорт курсуватиме від аеропорту до парку імені Тараса Шевченка та станції метро «Палац спорту». Рух транспорту через перевезення фанатів трасою «Київ—Бориспіль» також може бути трохи ускладнено, — розповів Валентин Кульбако. — Проїзд у цих автобусах буде безкоштовний. Доставку фанатів з аеропорту «Жуляни» до столиці організують на тролейбусі №9. Кількість рухомого складу в день проведення матчів збільшать.

Робота обох аеропортів запланована таким чином, що вболівальники різних команд не будуть перетинатися. Їхні рейси прибудуть у різні термінали. Такі заходи необхідні з міркувань безпеки».

Додамо, що в ці дні також на три години буде подовжено роботу київського метрополітену.