Юрій Береза: «Покажіть мені в Україні ще один клуб, який б’ється з «Динамо» до останньої секунди?»

Динамо Київ 19 Квітня, 10:57 510
Юрій Береза: «Покажіть мені в Україні ще один клуб, який б’ється з «Динамо» до останньої секунди?»
Почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза прокоментував підсумки півфінального матчу Кубка України проти київського «Динамо».

– Юрій Миколайович, які відчуття у вас після матчу?

– По-перше, у нас сьогодні народилася традиція. Там ось кажуть, що у нас немає традицій, так от наша традиція, як мінімум грати у півфіналі. Це перша традиція, яку, я думаю, ми будемо підтримувати. А по-друге, давайте так – київське «Динамо» грало в Лізі Чемпіонів, Лізі Європи і ми давали собі про це звіт, і у нас, звичайно, був сьогодні шанс, але, в першу чергу, ця гра – це досвід для команди, котрої у неї поки що немає. Тому я радий за команду, яка билася до останньої секунди – це найголовніше. І це наша візитівка на сьогоднішній день. Покажіть мені в Україні ще один клуб, хто б’ється з «Динамо» (Київ) до останньої секунди? Ми билися і дали бій гранду нашого футболу.

– Сьогодні СК «Дніпро-1» повернув вболівальників на стадіон. Що хочете сказати місту?

– Я обіцяв, що ми повернемо в Дніпро великий футбол, і ми його повернули ще набагато раніше, завдяки Кубку України. Давайте згадаємо ще гру з «Чорноморцем» ,сьогодні гра з «Динамо» (Київ), і ми будемо цих традицій дотримуватися. І я хочу подякувати всім вболівальникам, хто сьогодні прийшов і нас підтримав, хто прийшов сім’ями. Ми зробимо так, щоб наш стадіон став сімейним. Я хочу вибачитися перед вболівальниками за те, що ми поки що не контролюємо, але хочу сказати, що до Першої ліги ми наведемо порядок і з піротехнікою, і з іншими не статутними відношеннями на трибунах, - цитує Березу офіційний сайт ФК «Дніпро-1».