«Динамо» знову пропустило після стандарту. Що не так із обороною команди?

Динамо Київ 19 Квітня, 13:12 452
«Динамо» знову пропустило після стандарту. Що не так із обороною команди?
У цьому сезоні в ворота «Динамо» 45% м'ячів забивають після стандартних положень, кожне третє з яких закінчується ударом по воротах.

У поточному сезоні Динамо пропускає чимало - 42 м'ячі в 40 матчах. У весняній частині сезону команда трохи додала в надійності, але це все одно не те, до чого прагнуть тренери. Найбільш вразливим місцем киян як і раніше залишаються стандартні положення - наскільки вони гарні в атаці, настільки ж і проблемні в обороні. У вчорашній грі з СК Дніпро-1 це зайвий раз підтвердилося. Господарі поля якраз і забили м'яч після розіграшу штрафного.

Сім кутових, сім штрафних і п'ять пенальті

Всього в поточному сезоні Динамо пропустило після стандартів уже 19 голів, а це 45% від загального числа. Сім м'ячів біло-синім забили в результаті розіграшів кутових, п'ять - після подач зі штрафних, два - після пострілів безпосередньо зі штрафних, а ще п'ять - із пенальті.

Кожен третій стандарт біля воріт динамівців закінчується ударом по воротах, і це не може не турбувати тренерів на фінішному відрізку сезону. Тут, мабуть, позначається цілий комплекс причин - і вміння грати один в один, і здатність зберігати високу концентрацію, і робота воротаря на виходах. Хоча найкраще діяти так, щоб стандартів біля воріт команди було якомога менше.